Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Wiara, Człowiek


Producent różańców

Różaniec z kamieni

Jeśli szukasz symbolu swojej więzi z Bogiem, lub dobrego prezentu dla bliskich na ważną okazję typu bierzmowanie czy ślub, mamy dla Ciebie propozycję. Oferowany przez naszą firmę elegancki i estetyczny różaniec z kamieni szlachetnych to ponadczasowy produkt, który wspomoże Cię w modlitwie i umocni w wierze.

Chrzcielnice do chrztu

Chrzcielnica

Najpopularniejsza na świecie religia katolicka oraz jej odłam, chrześcijaństwo, cieszy się w Polsce największą liczbą wiernych. Początkiem przyjaźni człowieka z Bogiem jest jego pierwszy sakrament. To doniosłe wydarzenie potrzebuje odpowiedniej oprawy. W naszym sklepie kupisz to, co jest do niego potrzebne - to chrzcielnica. Duży wybór, różne warianty tego niezbędnika - znajdziesz u nas.

Nadzór lekarza, terapia zajęciowa i organizacja czasu wolnego

Prywatny dom opieki

Profesjonalny nadzór lekarski, terapia zajęciowa, pełne wyżywienie, przystosowane pokoje - to wszystko stworzyliśmy z myślą o osobach starszych, chorych, niepełnosprawnych oraz samotnych. Nasz prywatny dom opieki przyjmuje wszystkich, którymi nie są w stanie zająć się członkowie rodziny. Mieścimy się w Kochanowie.

Definicja świadomości

czym jest świadomość

Jeśli chcesz poznać naturę człowieka, dowiedzieć się czegoś o sobie i w konsekwencji lepiej żyć, to świetnie trafiłeś. Na naszej stronie internetowej możesz przeczytać artykuł, który odpowie Ci na pytanie, czym jest świadomość. Dowiesz się, jaki ma ona wpływ na Twoje istnienie, decyzje i ogólne szczęście.

Kominki granitowe

Kominki granitowe

Przedsiębiorstwo JC Granit oferuje blaty, parapety, płytki czy kominki granitowe czy też marmurowe. Wytrzymałość i wyjątkowe piękno tego materiału zapewni wyjątkowy styl Państwa domu. Wytrzymałość tych materiałów sprawią z kolei, że posłużą one długie lata. Gwarantujemy pełną satysfakcję i przystępne ceny.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates