Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Wiara, Człowiek


Producent różańców

Różaniec z kamieni

Jeśli szukasz symbolu swojej więzi z Bogiem, lub dobrego prezentu dla bliskich na ważną okazję typu bierzmowanie czy ślub, mamy dla Ciebie propozycję. Oferowany przez naszą firmę elegancki i estetyczny różaniec z kamieni szlachetnych to ponadczasowy produkt, który wspomoże Cię w modlitwie i umocni w wierze.

Nadzór lekarza, terapia zajęciowa i organizacja czasu wolnego

Prywatny dom opieki

Profesjonalny nadzór lekarski, terapia zajęciowa, pełne wyżywienie, przystosowane pokoje - to wszystko stworzyliśmy z myślą o osobach starszych, chorych, niepełnosprawnych oraz samotnych. Nasz prywatny dom opieki przyjmuje wszystkich, którymi nie są w stanie zająć się członkowie rodziny. Mieścimy się w Kochanowie.

Kominki granitowe

Kominki granitowe

Przedsiębiorstwo JC Granit oferuje blaty, parapety, płytki czy kominki granitowe czy też marmurowe. Wytrzymałość i wyjątkowe piękno tego materiału zapewni wyjątkowy styl Państwa domu. Wytrzymałość tych materiałów sprawią z kolei, że posłużą one długie lata. Gwarantujemy pełną satysfakcję i przystępne ceny.

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkalnych i samochodowych

Awaryjne otwieranie drzwi

Zatrzaśnięte drzwi? Złamany klucz? Pogotowie Ślusarskie z Bydgoszczy oferuje awaryjne otwieranie drzwi! Jeśli znalazłeś się w tej niekomfortowej sytuacji i nie możesz dostać się do swojego mieszkania, czy też samochodu, nie zwlekaj i wezwij ekspertów bydgoskiego Pogotowia Ślusarskiego do awaryjnego otwarcia drzwi.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates