Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Państwo, Administracja


Mec. Draga-Buchta - biuro prawne

Kancelaria adwokacka Katowice

Oferta znajdującej się w Katowicach kancelarii adwokackiej skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i instytucji państwowych i klientów indywidualnych. Prowadząca ją adwokat zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z odszkodowaniami, prawem nieruchomości, cywilnym, a także handlowym i gospodarczym. Mecenas udziela kompleksowych porad prawnych, sporządza pisma procesowe i wzory dokumentów, przygotowuje opinie prawne, a także występuje przed sądem w roli pełnomocnika bądź obrońcy klienta.

Krzysztof Szlas - gdański Adwokat

Porady prawne Gdańsk

Szlas to działająca od lat kancelaria adwokacka z Gdańska. Z jej szerokich usług korzystają nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również mniejsze firmy, jak i klienci indywidualni. Zakres obowiązków jest niezwykle szeroki, a wykaz specjalności znajduje się na stronie internetowej. Właśnie dlatego warto zainteresować się naszą witryną, gdyż zostały na niej zgromadzone niezbędne dane, potrzebne do tego aby rozpocząć współpracę z nami. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy

Michał Popiel - odzyskiwanie należności

Komornik Bydgoszcz

Michał Popiel to komornik działający przy sądzie w Bydgoszczy, który przeprowadza licytacje różnego rodzaju dóbr. Wiemy doskonale, że to właśnie dzięki naszej pracy możliwe jest odzyskanie należności przez osoby, które od dłuższego czasu borykają się niespłaconymi ratami, itp. Stawiamy na profesjonalizm i działanie zgodnie z litera prawa. Jesteśmy fachowcami i doświadczonymi urzędnikami, dla których prawo jest najważniejsze. Warto więc zainteresować się naszą propozycją i skorzystać z naszej pomocy.

Odzyskiwanie nalezności

Windykacja Katowice

Specjalnością naszej firmy z Katowic jest windykacja należności. To praca, którą wykonujemy od lat. Wieloletnie doświadczenie i duża wiedza prawna pozwala nam na skuteczne realizowanie naszych usług w sposób rzetelny. Z nami zyskują Państwo gwarancję, że odzyskiwanie długów przebiegnie zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze nie tracąc przy tym nerwów, skontaktuj się ze specjalistami, którzy powezmą odpowiednie kroki, aby Twoje pieniądze wróciły do Ciebie. Zapraszamy serdecznie!

Płukanie chemiczne

Czyszczenie kotłów

Jesteśmy firmą, która zajmuje się płukaniem instalacji przemysłowych. Naszą specjalnością jest czyszczenie kotłów przy wykorzystaniu środków chemicznych. Naszą najpopularniejszą usługą jest odkamienianie urządzeń i instalacji przemysłowych, rurociągów grzewczych i przystosowanych do C.O., a także wymienników.

Prawo cywilne Dariusz Makulec

Adwokat Nowy Sącz

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, jaką przygotował dla Was nasz adwokat. Znajdziecie u nas pomoc w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego czy karnego. Stanowimy dla naszych klientów przedstawicielstwo przed wybranymi organami w Nowym Sączu. Aby dowiedzieć się szczegółów wystarczy wejść na stronę internetową, bądź skontaktować się bezpośrednio.

Porady dla dłużników

Oddłużanie dolnośląskie

Zajmujemy się pomocą osobom, które borykają się z problemem bieżących spłat rat zaciągniętych kredytów gotówkowych, towarowych lub pożyczek. Oddłużanie osób fizycznych czy przedsiębiorców realizujemy na terenie województwa dolnośląskiego. Ponadto, kancelaria kontaktuje się w imieniu klienta z wierzycielami oraz prowadzi negocjacje z firmami windykacyjnymi.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates