Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Państwo, Administracja


Mec. Draga-Buchta - biuro prawne

Kancelaria adwokacka Katowice

Oferta znajdującej się w Katowicach kancelarii adwokackiej skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i instytucji państwowych i klientów indywidualnych. Prowadząca ją adwokat zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z odszkodowaniami, prawem nieruchomości, cywilnym, a także handlowym i gospodarczym. Mecenas udziela kompleksowych porad prawnych, sporządza pisma procesowe i wzory dokumentów, przygotowuje opinie prawne, a także występuje przed sądem w roli pełnomocnika bądź obrońcy klienta.

Beata Kotula

Kancelaria prawna

W ramach usług świadczonych we współpracy z radcą prawnym nasza kancelaria prawna z Wrocławia zajmuje się kompleksowym doradztwem z zakresu takich gałęzi prawa jak prawo pracy, cywilne, rodzinne, jak i gospodarczo-handlowe. Poza tym oferujemy także usługi związane z uzyskiwaniem odszkodowania za wypadek przy pracy lub błąd lekarski.

Krzysztof Szlas - gdański Adwokat

Porady prawne Gdańsk

Szlas to działająca od lat kancelaria adwokacka z Gdańska. Z jej szerokich usług korzystają nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również mniejsze firmy, jak i klienci indywidualni. Zakres obowiązków jest niezwykle szeroki, a wykaz specjalności znajduje się na stronie internetowej. Właśnie dlatego warto zainteresować się naszą witryną, gdyż zostały na niej zgromadzone niezbędne dane, potrzebne do tego aby rozpocząć współpracę z nami. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy

Sprzątanie biur i mieszkań

Firma sprzątająca Warszawa

Dla naszych Klientów wykonujemy profesjonalne usługi porządkowe. Zastosowanie nowoczesnego sprzętu oraz profesjonalnych środków czystości umożliwia szybkie pozbywanie się z danych pomieszczeń resztek materiałów budowlanych, kurzu czy gruzu. Z nami będziesz mógł sprawnie zakończyć budowę czy wykończenie swojego domu i wprowadzić się wraz z rodziną do schludnych i czystych przestrzeni. Podejmujemy się zleceń od klientów indywidualnych, jak i firm budowlanych, poszukujących partnerów przy realizacji inwestycji.

Michał Popiel - odzyskiwanie należności

Komornik Bydgoszcz

Michał Popiel to komornik działający przy sądzie w Bydgoszczy, który przeprowadza licytacje różnego rodzaju dóbr. Wiemy doskonale, że to właśnie dzięki naszej pracy możliwe jest odzyskanie należności przez osoby, które od dłuższego czasu borykają się niespłaconymi ratami, itp. Stawiamy na profesjonalizm i działanie zgodnie z litera prawa. Jesteśmy fachowcami i doświadczonymi urzędnikami, dla których prawo jest najważniejsze. Warto więc zainteresować się naszą propozycją i skorzystać z naszej pomocy.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates