Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Państwo, Administracja


Krzysztof Szlas - gdański Adwokat

Porady prawne

Szlas to działająca od lat kancelaria adwokacka z Gdańska. Z jej szerokich usług korzystają nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również mniejsze firmy, jak i klienci indywidualni. Zakres obowiązków jest niezwykle szeroki, a wykaz specjalności znajduje się na stronie internetowej. Właśnie dlatego warto zainteresować się naszą witryną, gdyż zostały na niej zgromadzone niezbędne dane, potrzebne do tego aby rozpocząć współpracę z nami. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy

Prawo cywilne Dariusz Makulec

Adwokat Nowy Sącz

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, jaką przygotował dla Was nasz adwokat. Znajdziecie u nas pomoc w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego czy karnego. Stanowimy dla naszych klientów przedstawicielstwo przed wybranymi organami w Nowym Sączu. Aby dowiedzieć się szczegółów wystarczy wejść na stronę internetową, bądź skontaktować się bezpośrednio.

Sporządzanie umów, wydawanie opinii i nie tylko

Kancelaria radcy prawnego Bydgoszcz

Prowadzenie przedsiębiorstwa wielokrotnie wiąże się z koniecznością podejmowania trudnych decyzji. Aby upewnić się czy są one zgodne z przepisami, warto skorzystać z porady fachowca. Kancelaria radcy prawnego Pawła Jurkowskiego z Bydgoszczy obsługuje klientów biznesowych i indywidualnych, w zakresie udzielania porad, wydawania opinii czy też przygotowania dokumentów.

Poprawki Krawieckie Toruń

Poprawki Krawieckie Toruń

Każdy z nas chce się czuć komfortowo i dobrze w swoim ubraniu. Niezależnie od fasonu, rozmiaru i materiału - oferujemy poprawki krawieckie każdej części garderoby. Nie tylko wymienimy podszewkę sukienki i wszyjemy zamek w jeansy, ale także przerobimy spodnie na ciążowe oraz skrócimy spódnicę czy marynarkę! Zapraszamy do Torunia.

usłigi kancelarii prawnej

udzielanie porad prawnych

W ramach działalności naszej kancelari z Malborka świadczymy kompleksową obsługę firm oraz klientów indywidualnych. W zakres usług świadczonych przez adwokata wchodzi m.in. udzielanie porad prawnych, a także sporządzanie dokumentów dotyczących spraw związanych z prawem pracy, spadkowym, cywilnym, a także rodzinnym.

Adwokat Aleksandra Frąk - porady prawne

Kancelaria prawna Kielce

Osoby zatrudnione są chronione przed nieuczciwymi zagraniami ze stron pracodawców. Do najczęstszych ich grzechów należy nieprzestrzeganie przerw, niepłacenie za nadgodziny czy też utrudnianie wzięcia urlopu czy też nierespektowanie zwolnień lekarskich. Aby walczyć o swoje racje należy być odpowiednio przygotowanym merytorycznie. Kancelaria prawna z Kielc, Adwokat Aleksandry Frąk udziela porad w zakresie szeroko rozumianego kodeksu cywilnego, w tym również regulacji dotyczących rynku pracy. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Utylizacja odpadów przemysłowych

Utylizacja odpadów

Jeżeli jesteście Państwo w posiadaniu kłopotliwych odpadów, wiedzcie, że trafiliście właśnie na firmę, specjalizującą się w takich dziedzinach, jak na przykład utylizacja odpadów, w tym choćby tłuszczy posmażalniczych. Zapewniamy higieniczną obsługę, odbiór i bardzo atrakcyjne ceny. Warto z nami współpracować.

Kancelaria radcy prawnego w Ostrowi Mazowieckiej

Radca prawny Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z fachowej pomocy prawnej, której udziela doświadczony i wysoko wykwalifikowany radca prawny z naszej kancelarii w Ostrowi Mazowieckiej. Oferujemy pomoc w różnego rodzaju sprawach natury kredytowej zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Zapraszamy na stronę www.

Kancelaria Adwokacka Bartosz Sobolewski

Adwokat rozwód Warszawa

Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie zagadnień cywilnych, gospodarczych i karnych. Prowadzenie spraw rodzinnych wspiera adwokat. Rozwód, alimenty, ustalenie opieki to przykłady spraw, w które prawnik może się zaangażować. Kancelaria działa na warszawskiej Woli i podejmuje się też opiniowania casusów i reprezentowania klientów przed sądami.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates