Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Kultura, Sztuka


Sesje zdjęciowe

fotografia kobieca Warszawa

Artystka z Warszawy proponuje sesje zdjęciowe dla pań. Fotografia kobieca pozwala modelkom na docenienie siebie i swojego piękna. Zdjęcia robione są w sypialni, w których panie ubrane są najczęściej w bieliznę albo luźne i lekkie ubrania. Możliwe są też zdjęcia typu akt. Sesja tego typu będzie również wspaniałym prezentem od drugiej połówki.

Wypożyczalnia projektorów i ekranów konferencyjnych

wynajem sprzętu filmowego

Głównym profilem naszej działalności jest wynajem sprzętu filmowego. W ofercie znajdują się projektory, ekrany projekcyjne, a także konferencyjne. Dodatkowo proponujemy ekrany parowe, nagłośnienie, oświetlenie sceniczne i ogrodowe, standy reklamowe, a także sprzęt, taki jak laptopy czy odtwarzacze DVD.

organy kościelne

organy kościelne

Organy kościelne to jedno z najważniejszych wyposażeń kościoła. Coraz częściej są spotykane również na salach koncertowych. Oferujemy sprzedaż organów. Mamy wieloletnie doświadczenie, wyposażyliśmy większość kościołów w Polsce i nie tylko! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na naszej stronie internetowej!

Zabawne zaproszenia ślubne

Śmieszne zaproszenia ślubne

Jeżeli chcesz, by wręczone Twoim gościom zaproszenia na ślub były jedyne i niepowtarzalne - skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji. Oferujemy szeroki wybór wzorów - od śmiesznych zaproszeń, poprzez bardziej eleganckie aż do wyjątkowo wyrafinowanych. Dzięki nam Twoje zaproszenia na ślub będą dokładnie odpowiadać Twojemu gustowi.

Nauka gry na instrumencie Gdynia

Nauka gry na instrumencie

Planujecie Państwo poprawić swoje umiejętności muzyczne i zdobyć kompetencje w zakresie gry na pianinie, gitarze czy perkusji? Nauka gry na instrumencie, jaką świadczymy w zakresie działalności firmy Virtuo to rozwiązanie, w obrębie którego możecie liczyć na wsparcie doświadczonych nauczycieli, który wspomogą Was w zakresie nabywania kompetencji i rozwijania Waszej wirtuozerii. Stacjonarną siedzibę naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo na terenie Gdyni - serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Fotoksiążka premium

Fotoksiążka

Fotoksiążka Twoich marzeń - wysoka jakość wydruku, doskonały papier i solidna oprawa. Naszą dewizą jest zadowolenie klienta, dlatego oferowane przez nas artykuły powstają z dbałością o każdy szczegół. Tylko od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać Twoja fotoksiążka. Nasz sklep online oferuje szeroki wybór możliwości i kombinacji, a niezdecydowanym osobom służymy fachową poradą.

Warsztaty rysunku w Poznaniu

Kursy rysunku Poznań

Marzysz o opanowaniu sztuki rysunku? Zapraszamy na nasze warsztaty rysunku w Poznaniu! Nasi doświadczeni instruktorzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, aby pomóc Ci rozwijać swoje zdolności artystyczne. Podczas naszych kursów rysunku w Poznaniu nauczysz się różnych technik, od podstawowych linii i proporcji do zaawansowanych technik cieniowania i perspektywy. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rysowaniem, czy masz już pewne umiejętności, nasze kursy rysunku w Poznaniu są dla Ciebie. Dołącz do naszej kreatywnej społeczności i rozwijaj swoją pasję w inspirującej atmosferze.

Słowniczek przydatnych pojęć graficznych

technika graficzna

Zapraszamy do współpracy z naszą internetową galerią sztuki. Technika graficzna to zagadnienie, które można lepiej poznać, czytając przygotowany przez nas słowniczek. Zawiera definicje wielu przydatnych pojęć z tego zakresu, dzięki którym lepiej zrozumiesz tematy dotyczące dzieł artystycznych - sprawdź już teraz!

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates