Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Kultura, Sztuka


Sesje zdjęciowe

fotografia kobieca Warszawa

Artystka z Warszawy proponuje sesje zdjęciowe dla pań. Fotografia kobieca pozwala modelkom na docenienie siebie i swojego piękna. Zdjęcia robione są w sypialni, w których panie ubrane są najczęściej w bieliznę albo luźne i lekkie ubrania. Możliwe są też zdjęcia typu akt. Sesja tego typu będzie również wspaniałym prezentem od drugiej połówki.

Wypożyczalnia projektorów i ekranów konferencyjnych

wynajem sprzętu filmowego

Głównym profilem naszej działalności jest wynajem sprzętu filmowego. W ofercie znajdują się projektory, ekrany projekcyjne, a także konferencyjne. Dodatkowo proponujemy ekrany parowe, nagłośnienie, oświetlenie sceniczne i ogrodowe, standy reklamowe, a także sprzęt, taki jak laptopy czy odtwarzacze DVD.

organy kościelne

organy kościelne

Organy kościelne to jedno z najważniejszych wyposażeń kościoła. Coraz częściej są spotykane również na salach koncertowych. Oferujemy sprzedaż organów. Mamy wieloletnie doświadczenie, wyposażyliśmy większość kościołów w Polsce i nie tylko! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na naszej stronie internetowej!

Zabawne zaproszenia ślubne

Śmieszne zaproszenia ślubne

Jeżeli chcesz, by wręczone Twoim gościom zaproszenia na ślub były jedyne i niepowtarzalne - skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji. Oferujemy szeroki wybór wzorów - od śmiesznych zaproszeń, poprzez bardziej eleganckie aż do wyjątkowo wyrafinowanych. Dzięki nam Twoje zaproszenia na ślub będą dokładnie odpowiadać Twojemu gustowi.

Nauka gry na instrumencie Gdynia

Nauka gry na instrumencie

Planujecie Państwo poprawić swoje umiejętności muzyczne i zdobyć kompetencje w zakresie gry na pianinie, gitarze czy perkusji? Nauka gry na instrumencie, jaką świadczymy w zakresie działalności firmy Virtuo to rozwiązanie, w obrębie którego możecie liczyć na wsparcie doświadczonych nauczycieli, który wspomogą Was w zakresie nabywania kompetencji i rozwijania Waszej wirtuozerii. Stacjonarną siedzibę naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo na terenie Gdyni - serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Warsztaty rysunku w Poznaniu

Kursy rysunku Poznań

Marzysz o opanowaniu sztuki rysunku? Zapraszamy na nasze warsztaty rysunku w Poznaniu! Nasi doświadczeni instruktorzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, aby pomóc Ci rozwijać swoje zdolności artystyczne. Podczas naszych kursów rysunku w Poznaniu nauczysz się różnych technik, od podstawowych linii i proporcji do zaawansowanych technik cieniowania i perspektywy. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rysowaniem, czy masz już pewne umiejętności, nasze kursy rysunku w Poznaniu są dla Ciebie. Dołącz do naszej kreatywnej społeczności i rozwijaj swoją pasję w inspirującej atmosferze.

Skup używanych podręczników

Skup podręczników szkolnych

Masz stos nieużywanych podręczników szkolnych i nie wiesz co z nimi zrobić? Nasza firma oferuje profesjonalny skup podręczników szkolnych w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy szybką i sprawiedliwą wycenę każdej książki, niezależnie od stanu. Wygodny proces skupu pozwala pozbyć się niepotrzebnych podręczników z łatwością, oszczędzając Twój czas. Dbamy o środowisko, dlatego oferujemy możliwość recyklingu każdej zakupionej pozycji. Dołącz do setek zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług skupu podręczników szkolnych. Sprawdź nas już dziś!

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates