Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Kultura, Sztuka


Sesje plenerowe - Radosław Orzeł

Zdjęcia ślubne plener

Zbliża się Wasze wesele a Wy wciąż nie macie fotografa? Jeżeli szukacie osoby, która potrafi uchwycić odpowiednią chwilę, a także zobrazować towarzyszące Wam w tym dniu emocje, to zapraszamy do skorzystania z usług, jakie swoim Klientom oferuje Radosław Orzeł. Moją specjalnością są profesjonalne zdjęcia ślubne obejmujące plener, przyjęcie weselne, ceremonię, błogosławieństwo oraz przygotowania. Dokładam wszelkich starań do tego, aby przeprowadzona przeze mnie sesja spełniała oczekiwania moich Klientów oraz oddawała ich cechy osobowości. Zachęcam do kontaktu.

Sklep Matejko

Sklep dla plastyków Matejko

Miłośników tworzenia i tych, dla których sztuka jest czymś więcej, proponujemy naszą ofertę. Sklep plastyczny Matejko to miejsce, w którym zgromadziliśmy bogaty asortyment akcesoriów pozwalających rysować i malować. Polecamy zarówno niezbędne do tego ołówki, pędzle, farby czy kredki, jak również dodatkowe akcesoria i materiały dydaktyczne. Oferujemy wyroby cenionych producentów, zapewniamy dużą różnorodność produktów, a także konkurencyjne ceny. Propozycja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych.

Świetny zespół na wesele

Zespół na wesele

Bardzo ważnym elementem podczas udanej uroczystości ślubnej jest odpowiednio dobrany zespół na wesele. Proponujemy Państwu przede wszystkim profesjonalne usługi, najlepszą, uniwersalną muzykę, przy której bawić będzie się każdy gość. Jesteśmy również rzetelną i konsekwentną grupą, zawsze wykonującą zlecenia na wysokich obrotach. Zarażamy wszystkich pozytywną energią, a do tego cały czas świetnie się bawimy. Wszystkich Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z usług.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates