Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Pomoc rodzinie, Korepetycje


Rozwój i zabawa w żłobku i przedszkolu Koziołki

Przedszkole Otrębusy

Jeśli jesteś z Otrębus lub okolic, nasze Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki znajduje się w dogodnym dla Ciebie położeniu. Wykwalifikowana kadra zapewni Twojemu dziecku profesjonalną opiekę oraz zajęcia edukacyjne i rozrywkowe. W naszym programie jest język angielski, francuski, logopedia, rytmika czy gimnastyka korekcyjna. Zobacz na naszej stronie opłaty oraz terminy zapisów.

Rozrywka dla dzieci

Educarium - Place zabaw dla dzieci

Przygotowaliśmy atrakcje, które ucieszą z pewnością wszystkie maluchy, chcące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu! W naszej ofercie znajdziecie place zabaw dla dzieci, dzięki którym możliwe jest urozmaicenie rozrywki z rodzicami czy rówieśnikami. Proponujemy bezpieczne zjeżdżalnie, huśtawki czy ścianki wspinaczkowe, na których najmłodsi będą mogli także trenować swoją sprawność ruchową i koordynację. Atrakcyjne kolory oraz ciekawe wzory z pewnością przykują ich uwagę i pozwolą na miłe spędzanie czasu.

Nauka języków obcych

Angielski dla dzieci Warszawa

Szukasz kursu językowego dla swojej pociechy? Dostępne na portalu Rodzicowo.pl placówki zapraszają na angielski dla dzieci już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i skutecznie pomagaj swojemu maluchowi w nauce języka obcego! Ucząc się dodatkowo poza zajęciami szkolnymi skuteczniej przygotuje się do egzaminów, w tym testu gimnazjalnego i matury. Znajomość języka obcego to zdecydowanie lepszy start w przyszłość i dobre perspektywy na znalezienie pracy. Zadbaj o to już dziś i zapisz dziecko na nasz kurs prowadzony przez jedną ze szkół dostępnych w naszym serwisie!

Mądre maluchy

Nauka czytania

Psychologowie dowodzą, że wczesna nauka czytania bardzo korzystnie wpływa na rozwój dziecka w pierwszych latach życia. Maluch w szkole radzi sobie zdecydowanie lepiej, ponieważ umiejętność łączenia liter w wyrazy stymuluje również logiczne myślenie, wspomaga koncentrację, kształtuje wyobraźnię i inteligencje, pozwala ćwiczyć pamięć fotograficzną - niezbędną w zapamiętywaniu. W Instytucie Rozwoju Małego Dziecka prowadzimy warsztaty dla rodziców z tzw. czytania globalnego - polegającego na zaznajamianiu maluszka z brzmieniem literek już od pierwszych miesięcy.

Fototapety dla dzieci

Każde dziecko lubi mieć w swoim pokoju ciekawą dekorację. Do stylowej aranżacji, polecamy między innymi zakup fototapety dla dzieci. Przedstawiają one postaci z bajek, przede wszystkim Disney’a. Są pięknie wykonane, każdy projekt graficzny jest wyrazisty dzięki naniesieniu nowoczesną techniką. Fototapeta sprzedawana jest w zestawie razem z klejem. Dzięki temu nie musisz kupować dodatkowych akcesoriów do jej przyklejenia na ścianie. Łatwy montaż to nie jedyna zaleta - tapeta to produkt niezwykle trwały.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates