Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Pomoc rodzinie, Korepetycje


Kinderland24 - ulga dla kobiety

Poduszka dla kobiet w ciąży

Właśnie urodziłaś dziecko? A może po prostu masz problemy z ułożeniem się do snu? W takim wypadku jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową sklepu Kinderland24. Właśnie tam w dobrej cenie dostępna jest specjalistyczna poduszka dla kobiet w ciąży i nie tylko. Jest to również znaczna pomoc z karmieniu piersią, a także wsparcie dla pleców w czasie odpoczynku. Ma różnorodne zastosowanie, a jednocześnie wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, między innymi miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełnianej poszewki.

Rozwój i zabawa w żłobku i przedszkolu Koziołki

Przedszkole Otrębusy

Jeśli jesteś z Otrębus lub okolic, nasze Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Koziołki znajduje się w dogodnym dla Ciebie położeniu. Wykwalifikowana kadra zapewni Twojemu dziecku profesjonalną opiekę oraz zajęcia edukacyjne i rozrywkowe. W naszym programie jest język angielski, francuski, logopedia, rytmika czy gimnastyka korekcyjna. Zobacz na naszej stronie opłaty oraz terminy zapisów.

Rozrywka dla dzieci

Educarium - Place zabaw dla dzieci

Przygotowaliśmy atrakcje, które ucieszą z pewnością wszystkie maluchy, chcące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu! W naszej ofercie znajdziecie place zabaw dla dzieci, dzięki którym możliwe jest urozmaicenie rozrywki z rodzicami czy rówieśnikami. Proponujemy bezpieczne zjeżdżalnie, huśtawki czy ścianki wspinaczkowe, na których najmłodsi będą mogli także trenować swoją sprawność ruchową i koordynację. Atrakcyjne kolory oraz ciekawe wzory z pewnością przykują ich uwagę i pozwolą na miłe spędzanie czasu.

Nauka języków obcych

Angielski dla dzieci Warszawa

Szukasz kursu językowego dla swojej pociechy? Dostępne na portalu Rodzicowo.pl placówki zapraszają na angielski dla dzieci już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i skutecznie pomagaj swojemu maluchowi w nauce języka obcego! Ucząc się dodatkowo poza zajęciami szkolnymi skuteczniej przygotuje się do egzaminów, w tym testu gimnazjalnego i matury. Znajomość języka obcego to zdecydowanie lepszy start w przyszłość i dobre perspektywy na znalezienie pracy. Zadbaj o to już dziś i zapisz dziecko na nasz kurs prowadzony przez jedną ze szkół dostępnych w naszym serwisie!

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates