Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Elektronika użytkowa, automatyzacja produkcji


Systemy oświetleniowe

Latarki led

W ramach naszego asortymentu znajdziecie rozmaite latarki LED czy diodowe, jaki wykorzystywane są jako dodatkowe źródła światła w różnych obszarach. Stosowane sa one w oddziałach policyjnych czy też strażackich. Znajdziecie u nas produkty podłączane do akumulatorów, gwarantujące uzyskiwanie energii elektrycznej.

Instalacje i kurtyny

Kurtyny powietrzne

W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę profesjonalnych systemów grzewczych. Wykonujemy wszelkie instalacje profesjonalnie oraz dokładnie, starając się w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów. Dlatego w ofercie znajdziesz między innymi specjalistyczne kurtyny powietrzne, dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. To systemy, które zapewniają ciepło w każdym pomieszczeniu - zarówno w Twoim domu, jak i biurze, czy sklepie. Wybierz nowoczesne technologie, oferowane przez ELKRAK!

Rozwiązania do zarządzania dokumentami w firmie

Archiwizowanie dokumentów

Jeżeli chodzi o archiwizowanie dokumentów, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Pracujemy solidnie, profesjonalnie i z nastawieniem na korzystne dla klienta rezultaty. Dzięki nam Twoje akta i inne ważne materiały będą uporządkowane, a Ty uzyskasz do nich szybki i łatwy dostęp. Powierz zarządzanie obiegiem dokumentów właśnie nam - jesteśmy pewni, że współpraca z nami okaże się dla Ciebie całkowicie korzystna. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Obróbka skrawaniem cnc

Cechą charakterystyczną takich usług jak obróbka skrawaniem CNC są klinowe kształty części roboczych, a więc ostrza skrawającego. Przedmioty i narzędzia tego typu oferujemy klientom od lat. Nasze wyroby charakteryzują się idealnym wykonaniem, dzięki użyciu najlepszych materiałów. Zapraszamy na naszą stronę w celu poznania szczegółów.

Postaw na precyzje pomiarów z urządzeniami ze Smart Solutions

Ramiona pomiarowe

Sprawdź naszą korzystną ofertę na ramiona pomiarowe Smart Arm. W Smart Solutions kupisz urządzenia, które umożliwią szybką i precyzyjną kontrolę rozmiarów i odległości. Sprzęty te są proste w obsłudze, więc bez przeszkód mogą być używane w każdym zakładzie produkcyjnym, be konieczności długiego szkolenia.

Wytwarzanie elemetów z tworzyw sztucznych

Wtryskownia

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym przetwórstwem tworzyw sztucznych, w tym produkcją elementów z plastiku. Dzięki formom wtryskowym wyprodukowanym w naszej narzędziowni wytwarzane w wtryskowni detale są niezwykle trwałe i bardzo starannie wykończone. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty charakteryzowały się jak najwyższą jakością. Poza tym jesteśmy dystrybutorem systemów GK produkowanych przez firme Sino - cenionego w branży producenta.

mProfi - usługi telekomunikacyjne dla Twoich klientów

System powiadamiania sms

W nadmiarze obowiązków bardzo łatwo zapomnieć o zbliżającej się wizycie u dentysty, albo długo oczekiwanym wydarzeniu kulturalnym. Profesjonalnie zarządzana firma nie może pozwolić, by jej klienci o niej nie pamiętali. Dlatego platforma mProfi oferuje niezawodny system powiadamiania SMS. Dzięki naszemu rozwiązaniu będziesz mógł wysyłać przypomnienia, informować o aktualnych promocjach, a także zorganizować biuro obsługi klienta. To jednak nie koniec możliwości. Sprawdź je wszystkie na naszej stronie internetowej.

Akcesoria filtrujące do klimatyzacji

Filtry kasetowe

Jako producent systemów oczyszczania powietrza oferujemy Państwu wysokiej jakości filtry kasetowe, które dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji mogą być stosowane jako elementy oczyszczania wstępnego bądź zasadniczego. Stosuje się je w instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych, m.in. w biurach, szpitalach i itp.

www.alfa-system.eu

instalacje przeciwpożarowe

Nie ma budynku, który byłby wolny od zagrożenia powstania oraz rozprzestrzenienia się ognia. W tym celu montuje się instalacje przeciwpożarowe, które zapobiegają rozpraszaniu się ognia, a także powiadamiają odpowiednie służby porządkowe. Firma oferuje kompletne systemy sygnalizacyjne, które składają się z takich podzespołów jak czujka, centrala, elementy ostrzegania ręcznego, sygnalizatory optyczno-akustyczne oraz moduły sterujące innymi urządzeniami znajdującymi się w budynku. Zapraszamy do współpracy!

Serwistal - producent profili do zabudowy

Sucha zabudowa

Działająca w branży od kilkunastu lat firma Serwistal specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości wyroby metalowe na potrzeby branży motoryzacyjnej, budowlanej, AGD i innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi profile stalowe ocynkowane systemu STEELA PROFIL , których podstawowym przeznaczeniem jest sucha zabudowa różnego rodzaju obiektów budowlanych. Proponowane rozwiązania wyróżniają się łatwością montażu, uniwersalnością zastosowań oraz precyzja i staranność wykonania, dzięki czemu spełniają one wszelkie normy bezpieczeństwa.

Naprawa zabezpieczeń mechanicznych

Serwis zamków

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży różnego rodzaju zabezpieczeń mechanicznych oraz elektromechanicznych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu profesjonalny serwis zamków. Usługi świadczymy przez całą dobę - 7 dni w tygodniu. Szybko i tanio rozwiążemy problemy z klamkami, zaciętą wkładką i nie tylko.

Przeprowadzanie kontroli w czasie budowy

nadzór inwestorski Warszawa

Dzięki doświadczeniu oraz zdobytym uprawnieniom, nasz zespół prowadzi na terenie Warszawy i okolic nadzór inwestorski. Takie kontrole są konieczne przy skomplikowanych pracach budowlanych - nasza firma sprawdza, czy wszystkie czynności i procesy przebiegają w sposób prawidłowy i bezpieczny dla uczestników.

Pomiary natężenia oświetlenia - elektropomiar.eu

Pomiary natężenia oświetlenia Poznań

To właśnie nasza firma wykonuje najlepsze pomiary natężenia oświetlenia! Poznań jest stolicą bezpiecznych rozwiązań, dlatego właśnie staramy się zapewnić przyjemne warunki pracy wszystkim naszym klientom. Oferujemy zatem pomiary natężenia oświetlenia, które pozwalają stwierdzić, czy dane pomieszczenie jest odpowiednio przystosowane do pracy i czy naświetlenie powierzchni spełnia wszelkie wymagania. Podczas swoich usług używamy sprzętów najwyższej jakości, jednocześnie działając zgodnie z normą PN-EN 12464-1. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Zgłoś się do nas już dziś!

Sprzedaż pieców w Gastrocentrum

piec konwekcyjny

Tylko w Gastro Centrum znajdziesz tak solidny i niezawodny piec konwekcyjno parowy, który podbił już serca wielu klientów! Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty, a przekonasz się o wspaniałości tego sprzętu. Jest to połączenie funkcjonalności, praktyczności i dodatkowo odporności na uszkodzenia! Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.

Zestawy solarne

Instalacje fotowoltaiczne

W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo najbardziej użyteczne instalacje fotowoltaiczne, jakie wykorzystywane mogą być w licznych obszarach. Pozwalają one na uzyskiwanie alternatywnych źródeł energii, a co za tym idzie na uzyskiwanie niższych kosztów eksploatacji w naszych domach czy też budynkach.

Artykuły reklamowe

Podkładki pod mysz z nadrukiem

Prawdą jest, iż myśląc o zakotwiczeniu wizerunku naszej marki w umysłach potencjalnych odbiorców, powinniśmy skupić się na elementach codziennego użytku. Jednym z nich niewątpliwie są podkładki pod mysz z nadrukiem, które z każdym ruchem będą przypominały Klientom o obecności naszej firmy na rynku sprzedażowym.

Ochrona karoserii

Lakiery bezbarwne

Zastosowaniu tego specyfiku pozwoli na wyeksponowanie barwy podstawowej danej przestrzeni, np. karoserii pojazdu. To oferowane przez naszą firmę lakiery bezbarwne zapewniają skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami czy zarysowaniami. Nie pozostawiają także niechcianych zacieków, cechują się krótkim czasem schnięcia. Dobrze pokrywają powierzchnie, które zostały wcześniej odpowiednio przygotowane.

Samoprzylepne wyroby z tworzywa sztucznego

Taśmy uszczelniające silikonowe

Sprzedajemy towary, które pozwalają skutecznie zabezpieczyć sprzęty domowe, a także urządzenia przemysłowe czy instalacje wodne. Oferowane przez nas taśmy uszczelniające silikonowe są odporne na wilgoć,a także wpływ niskich oraz wysokich temperatur. Dzięki zastosowaniu hydrofobowej powierzchni nie gromadzą się na nich zanieczyszczenia.

Lampy gromadzące energię słoneczną

Światło za darmo

Tabliczki z oznaczeniem numeracji budynku często wyposażone są w niewielkie lampki, zasilane energią elektryczną. Ten system można łatwo zastąpić poprzez wprowadzenie naszych produktów - oferowane rozwiązania zapewnią Państwu światło za darmo. Wszystko to dzięki systemowi fotoluminescencyjnemu, gromadzącemu energię słoneczną. Nasze lampki sprawdzą się przy oznaczaniu parkingów czy rozjaśnianiu elementów schodów i korytarzy.

Worki Big-Bag

Worki Big-Bag to najnowocześniejsze rozwiązanie do przechowywania wyprodukowanych wyrobów oraz ich transportu, które pozwala sporo zaoszczędzić. Opakowania są elastyczne, dlatego o wiele więcej ich zmieści się w kartonie i na palecie. Dostępny u nas zakres pojemności, od 2 do 220 litrów, spełni wymagania każdej firmy. W ofercie posiadamy także produkty używane.

RiskCon - bezpieczeństwo na każdym kroku

instrukcje ppoż

RiskCon to Inżynierskie Biuro Analiz Zagrożeń i Oceny Ryzyka, które zajmuje się badaniem i tworzeniem dokumentacji w kwestii różnego typu gróźb związanych z czynnikami łatwopalnymi czy wybuchowymi. W ramach swojej działalności opracowujemy instrukcje ppoż dla wszystkich obiektów, które ich wymagają. Tworzymy je w oparciu o badania konkretnych obiektów czy budynków, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasze opisy, opracowywane przez profesjonalnych inżynierów, zostają wzbogacone o dokumentację graficzną.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates