Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Elektronika użytkowa, automatyzacja produkcji


Systemy oświetleniowe

Latarki led

W ramach naszego asortymentu znajdziecie rozmaite latarki LED czy diodowe, jaki wykorzystywane są jako dodatkowe źródła światła w różnych obszarach. Stosowane sa one w oddziałach policyjnych czy też strażackich. Znajdziecie u nas produkty podłączane do akumulatorów, gwarantujące uzyskiwanie energii elektrycznej.

Instalacje i kurtyny

Kurtyny powietrzne

W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę profesjonalnych systemów grzewczych. Wykonujemy wszelkie instalacje profesjonalnie oraz dokładnie, starając się w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów. Dlatego w ofercie znajdziesz między innymi specjalistyczne kurtyny powietrzne, dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. To systemy, które zapewniają ciepło w każdym pomieszczeniu - zarówno w Twoim domu, jak i biurze, czy sklepie. Wybierz nowoczesne technologie, oferowane przez ELKRAK!

Rozwiązania do zarządzania dokumentami w firmie

Archiwizowanie dokumentów

Jeżeli chodzi o archiwizowanie dokumentów, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Pracujemy solidnie, profesjonalnie i z nastawieniem na korzystne dla klienta rezultaty. Dzięki nam Twoje akta i inne ważne materiały będą uporządkowane, a Ty uzyskasz do nich szybki i łatwy dostęp. Powierz zarządzanie obiegiem dokumentów właśnie nam - jesteśmy pewni, że współpraca z nami okaże się dla Ciebie całkowicie korzystna. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Obróbka skrawaniem cnc

Cechą charakterystyczną takich usług jak obróbka skrawaniem CNC są klinowe kształty części roboczych, a więc ostrza skrawającego. Przedmioty i narzędzia tego typu oferujemy klientom od lat. Nasze wyroby charakteryzują się idealnym wykonaniem, dzięki użyciu najlepszych materiałów. Zapraszamy na naszą stronę w celu poznania szczegółów.

Termen - duże kontenery na gazy

Zbiornik sprężonego powietrza

Proponujemy Państwu instalacje, która jest podstawowym elementem w systemie zmiennego ciśnienia. Stalowy zbiornik sprężonego powietrza produkcji Termen będzie odpowiadał za wyrównanie ciśnienia tłoczonego gazu. Dzięki temu wszystkie pozostałe podzespoły w całym układzie będą pracować dużo sprawniej. Do ich produkcji wykorzystaliśmy tylko i wyłącznie atestowane materiały, które zapewniają instalacji odpowiednią odporność na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Dzięki temu będą je Państwo mogli z powodzeniem użytkować przez wiele lat.

CNC maszyny

Producent maszyn

Obszarem naszej produkcji i sprzedaży są maszyny cnc – plotery frezujące, cuttery i wiele innych, które przyczynią się do sprawnej pracy wielu przedsiębiorstw. Dbamy o to, aby nasze urządzenia pracowały bezawaryjnie, gdyby jednak zaszła taka potrzeba, oferujemy profesjonalny serwis zarówno maszyn cnc zakupionych u nas, jak i u innych firm. Najwyższa jakość w najniższej cenie – lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie takich rozwiązań, które w 100% mogą zaspokoić potrzeby klientów w każdym możliwym aspekcie.

Przypominanie przy pomocy wiadomości

Sms center

Skuteczna komunikacja z klientami i kontrahentami w dzisiejszych czasach wymaga zastosowania narzędzi, które wykorzystują najnowsze technologie multimedialne. W tworzeniu takich rozwiązań od wielu lat specjalizuje się firma MATERNA. System powiadamiania SMS to produkt, który jest chętnie zamawiany przez centra serwisowe, urzędy publiczne, sklepy internetowe oraz przedsiębiorstwa, które prowadzą inne rodzaje działalności. Pozwalają one na utrzymanie dobrej komunikacji z klientem i informowania go o statusie realizowanych usług.

Postaw na precyzje pomiarów z urządzeniami ze Smart Solutions

Ramiona pomiarowe

Sprawdź naszą korzystną ofertę na ramiona pomiarowe Smart Arm. W Smart Solutions kupisz urządzenia, które umożliwią szybką i precyzyjną kontrolę rozmiarów i odległości. Sprzęty te są proste w obsłudze, więc bez przeszkód mogą być używane w każdym zakładzie produkcyjnym, be konieczności długiego szkolenia.

Nowe technologie dla branży paliwowej

Wyposażenie stacji paliw Małopolska

Zachęcamy przedsiębiorców do skorzystania z naszej oferty oraz zaopatrzenia się w doskonały sprzęt. Nasza firma od lat zaopatruje stacje benzynowe w województwie Małopolskim w urządzenia, które usprawniają pracę oraz pozytywnie wpływają na poprawę jakości świadczonych usług. Dysponujemy armaturą zabezpieczającą, w tym wieloma modelami zaworów oraz przerywaczy płomienia, dystrybutorami znanych i cenionych marek, automatycznymi systemami tankowania, a także sprzętem monitorującym zbiorniki. Zajmujemy się również serwisowaniem mechanizmów.

Wytwarzanie elemetów z platiku

Wtryskownia

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym przetwórstwem tworzyw sztucznych, w tym produkcją elementów z plastiku. Dzięki formom wtryskowym wyprodukowanym w naszej narzędziowni wytwarzane w wtryskowni detale są niezwykle trwałe i bardzo starannie wykończone. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty charakteryzowały się jak najwyższą jakością. Poza tym jesteśmy dystrybutorem systemów GK produkowanych przez firme Sino - cenionego w branży producenta.

mProfi - usługi telekomunikacyjne dla Twoich klientów

System powiadamiania sms

W nadmiarze obowiązków bardzo łatwo zapomnieć o zbliżającej się wizycie u dentysty, albo długo oczekiwanym wydarzeniu kulturalnym. Profesjonalnie zarządzana firma nie może pozwolić, by jej klienci o niej nie pamiętali. Dlatego platforma mProfi oferuje niezawodny system powiadamiania SMS. Dzięki naszemu rozwiązaniu będziesz mógł wysyłać przypomnienia, informować o aktualnych promocjach, a także zorganizować biuro obsługi klienta. To jednak nie koniec możliwości. Sprawdź je wszystkie na naszej stronie internetowej.

Akcesoria filtrujące do klimatyzacji

Filtry kasetowe

Jako producent systemów oczyszczania powietrza oferujemy Państwu wysokiej jakości filtry kasetowe, które dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji mogą być stosowane jako elementy oczyszczania wstępnego bądź zasadniczego. Stosuje się je w instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych, m.in. w biurach, szpitalach i itp.

Lokalizator GPS

rejestrator gps

Oferujemy nowoczesne rozwiązania do Twojego samochodu, między innymi system kontroli zużycia paliwa oraz monitoring pojazdów. Polecamy także rejestrator GPS 6800 lub 6900 TXD na podzespołach takich firm jak Motorola czy Atmel. Lokalizator wytrzymuje do 24 godzin bez podłączenia do źródła zasilania oraz ma możliwość równoległego działania sieci GPRS oraz SMS.

Seculink - urządzenia do ochrony obiektów

Systemy SSWiN

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się dostarczaniem swoim klientom nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Zajmujemy się nie tylko obsługą teleinformatyczną i outsourcingiem specjalistów czy urządzeń IT, lecz także tworzeniem dedykowanych urządzeń do ochrony obiektów. Systemy SSWiN mogą być zarówno przewodowe, jak i nie wymagające dodatkowego zasilania - wszystko zależy od charakterystyki obiektu. Firma Seculink działająca w Krakowie dostarczy Państwu czujniki, bariery podczerwieni czy centra alarmowe.

www.alfa-system.eu

instalacje przeciwpożarowe

Nie ma budynku, który byłby wolny od zagrożenia powstania oraz rozprzestrzenienia się ognia. W tym celu montuje się instalacje przeciwpożarowe, które zapobiegają rozpraszaniu się ognia, a także powiadamiają odpowiednie służby porządkowe. Firma oferuje kompletne systemy sygnalizacyjne, które składają się z takich podzespołów jak czujka, centrala, elementy ostrzegania ręcznego, sygnalizatory optyczno-akustyczne oraz moduły sterujące innymi urządzeniami znajdującymi się w budynku. Zapraszamy do współpracy!

Serwistal - producent profili do zabudowy

Sucha zabudowa

Działająca w branży od kilkunastu lat firma Serwistal specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości wyroby metalowe na potrzeby branży motoryzacyjnej, budowlanej, AGD i innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi profile stalowe ocynkowane systemu STEELA PROFIL , których podstawowym przeznaczeniem jest sucha zabudowa różnego rodzaju obiektów budowlanych. Proponowane rozwiązania wyróżniają się łatwością montażu, uniwersalnością zastosowań oraz precyzja i staranność wykonania, dzięki czemu spełniają one wszelkie normy bezpieczeństwa.

Naprawa zabezpieczeń mechanicznych

Serwis zamków

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży różnego rodzaju zabezpieczeń mechanicznych oraz elektromechanicznych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu profesjonalny serwis zamków. Usługi świadczymy przez całą dobę - 7 dni w tygodniu. Szybko i tanio rozwiążemy problemy z klamkami, zaciętą wkładką i nie tylko.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates