Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Transport i spedycja


http://www.cerka.pl/

Naprawa wtryskiwaczy

Wysokiej klasy wtryskiwacz - to właśnie on oraz jego naprawa i regeneracja są przedmiotem naszej wyjątkowej propozycji. Nasz sprzęt wyróżnia się dokładnym i perfekcyjnym działaniem, dlatego każdy klient z pewnością będzie zadowolony z jego działania. Wybierz najlepszy na rynku wtryskiwacz - jesteśmy przekonani, że jego użytkowanie przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia. Prócz sprzedaży nowych wtrysków, specjalnością firmy CRK jest również profesjonalna naprawa wtryskiwaczy. Zapewniamy dokładne czyszczenie i skuteczną regenerację wtrysków. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możemy Ci zaproponować, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

SafeFleet - urządzenie do spłaty Hu-Go

Opłaty drogowe na węgrzech

Nasze przedsiębiorstwo przygotowało doskonałe narzędzie do regulowania podatków na Węgrzech. Tamtejsze opłaty drogowe mogą być uiszczane przez nowoczesny sprzęt GPS, które automatycznie przelewają odpowiednią kwotę. SafeFleet oferuje takie urządzenie, które zostało zatwierdzone przez tamtejsze instytucje państwowe. Nic więc dziwnego, że tak wiele firm transportowych zdecydowało się na skorzystanie z naszej oferty. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i sprawdzenia szczegółów działania tego produktu.

Spedycja wewnątrz Polski

Magazynowanie Warszawa

Jednym z czynników, który pomimo ogromnych starań nadal w naszym kraju kuleje, z całą pewnością jest infrastruktura drogowa. Otóż, to właśnie ta kwestia posiada zatem zasadniczy wpływ na formy oraz możliwości komunikacyjne. Jednakże, masa utrudnień nie przeszkadza firmie PartnersPol Group w rzetelnym wypełnianiu swojej misji. Jesteśmy bowiem przewoźnikiem, który specjalizuje się w szeroko rozumianej spedycji krajowej, która obejmuje towary zarówno te drobne jak i te większa. Zapraszamy do kontaktu.

Wypożycz auto

Wynajem samochodów Gdańsk

Zastanawiasz się gdzie znaleźć bogatą flotę pojazdów osobowych i dostawczych od znanych producentów jak Nissan, Skoda, czy Volkswagen? Atrakcyjne warunki wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego gwarantujemy w wypożyczalni samochodów w Gdańsku. Chętnie doradzamy podczas wyboru najbardziej odpowiedniego pod kątem osiągów, wyposażenia i ładowności auta. Jako, że zajmujemy się tym od 1999 roku mamy bogate doświadczenie i sporą wiedzę. Organizujemy również transfery na lotnisko we współpracy z biurami podróży.

Wyciągarki24 - sprzęt do pojazdów mechanicznych

Wyciągarki

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm Dragon Winch oraz Warn, które cieszą się renomą na rynku polskim i międzynarodowym. Ponadto, w naszym sklepie internetowym Wyciągarki24 można kupić wyciągarki samochodowe, które wspomogą pojazd nawet w najcięższych warunkach. W zależności od modelu, używana jest lina stalowa lub syntetyczna, zawsze z hamulcem dynamicznym, który sprawdza się w szczególności przy pojazdach terenowych. Każdy produkt w asortymencie sklepu objęty jest gwarancją od dwóch do pięciu lat.

Atrakcyjne pakiety usług

Detailing Warszawa

Aby zagwarantować klientom pełną obsługę, nasza myjnia samochodowa jest czynna przez siedem dni w tygodniu. Decydując się na pranie tapicerki w Eco Auto w Warszawie mają Państwo pewność, że wszystkie prace będą wykonane sprawnie i bardzo skrupulatnie. Podzielenie tego zadania na kilka etapów - umycie pojazdu, odkurzenie, odplamianie, osuszanie oraz impregnacja elementów plastikowych - sprawia, że odjadą Państwo perfekcyjnie czystym samochodem. Poznaj szczegóły naszej oferty na stronie internetowej.

LPG w twoim samochodzie

instalacja gazowa Warszawa

Warsztat z Warszawy zachęca posiadaczy samochodów do montażu instalacji LPG. To prosty krok do znacznych oszczędności na kosztach paliwa. Autogaz jest dwukrotnie tańszy od benzyny i diesla. Spalanie go jest co prawda nieco większe, ale koszty i tak przemawiają na korzyść tego paliwa. Załóż autogaz w swoim aucie.

Kask motocyklowy Bell

Czy pragniesz zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy na jednośladzie? Jeśli tak, koniecznie zwróć uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep internetowy Stodoła i koniecznie zamów kask motocyklowy marki Bell. Wśród wielu dostępnych modeli z pewnością znajdziesz ten najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom pod każdym względem.

Oczyszczamy silosy i cysterny

mycie wewnętrzne cystern

Niezależnie od tego, jakie materiały płynne czy sypkie wozi się w pojazdach transportowych, niezbędne jest odpowiednie oczyszczenie wnętrza pojazdu po każdym przewozie. W naszej firmie wykonujemy mycie wewnętrzne cystern oraz silosów, co niweluje jakiekolwiek niebezpieczeństwo zmieszania się transportowanych po sobie artykułów.

Przeozy karetkami

Transport chorych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która organizuje transport chorych w swoich prywatnych karetkach. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wynajem naszych karetek 24 godziny na dobę. Świadczymy kompleksowy zakres usług: od przewozu osób chorych po organizowanie kursów pierwszej pomocy. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates