Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Bankowość, Prowadzenie firmy, B2B


INGE - oferta dla producentów pasz oraz branż z nią związanych

Szkolenia GMP

Wysoka konkurencja na rynku sprawia, że firmy muszą stale poszerzać swoje kompetencje i wdrażać systemy zarządzania, których przestrzeganie pozwala na wydajne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. INGE to grupa specjalistów, którzy przeprowadzają szereg kursów, pozwalających na rozwój Państwa przedsiębiorstwa. Pragniemy zwrócić uwagę na szkolenia GMP, które obejmują zarówno producentów pasz oraz dodatków do nich, jak również inne firmy związane z tą branżą. W razie pytań, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Dr Piotr Sołhaj

Adwokat Kraków prawo karne

Zarówno w trakcie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak i w trakcie czynności wykonawczych niezbędna okaże się obecność adwokata, który specjalizuje się w prawie karnym. Kancelaria z Krakowa jest w stanie podjąć się komplementarnej obsługi Klienta oraz wystąpienia w roli jego pełnomocnika (obrońcy).

Spersonalizowane opakowania na dokumenty

nadruki na kopertach

Sygnowanie opakowań i przedmiotów użytku codziennego logiem firmy będzie subtelnym, efektywnym elementem skutecznej kampanii wizerunkowej. Projektujemy wysokiej jakości nadruki na koperty standardowe i niestandardowe. Zaprojektujemy dla Ciebie również oryginalne wizytówki, plakaty oraz ulotki. W zakres naszych usług wchodzi również produkcja spersonalizowanych biletów, identyfikatorów i zaproszeń.

Usługi outsourcingowe

outsourcing kadr i płac

Jesteśmy specjalistami, dzięki którym możesz wyłączyć ze struktury organizacyjnej swojej firmy działy, których obowiązkami zajmie się nasza firma. Outsourcing kadr i płac to rozwiązanie, które umożliwia Ci oszczędność nie tylko finansów, ale także czasu oraz ilości zatrudnionych w przedsiębiorstwie pracowników.

Optymalizacja podatkowa

Optymalizacja podatkowa

Liczba danin publicznych i innego rodzaju obciążeń fiskalnych nakładanych na przedsiębiorstwa przez naszego ustawodawcę, jest bardzo duża. W związku z tym, wiele osób prowadzących działalność gospodarczą szuka technik i metod, dzięki którym będą w stanie ograniczyć koszta z tym związane. Optymalizacja podatkowa wykonywana przez WTS Saja, to gwarancja tego, że Państwa obciążenia fiskalne zostaną zmniejszone przy zastosowaniu zgodnych z krajowym ustawodawstwem mechanizmów. Dzięki temu zmniejszycie ryzyko wykrycia nieprawidłowości w przypadku kontroli skarbowej.

Samochód w Berlinie

Ubezpieczenie auta w Niemczech kalkulator

Jeśli poruszasz się samochodem na Zachodzie, należy uregulować wiele formalności związanych z funkcjonowaniem pojazdu. Nasza firma oferuje ubezpieczenie auta w Niemczech. Kalkulator, który znajdziecie na naszej stronie pozwoli Ci porównać oferty ponad 300 firm tego kraju. Dzięki temu wybierzesz najlepszą z nich.

Sprawdź wartość swojej nieruchomości w Toruniu

Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Nasze biuro gwarantuje pełen profesjonalizm w świadczeniu usług związanych z wyceną nieruchomości w Toruniu, łącznie z wyposażeniem, które jest z nim na stałe związane. Nasz doświadczony rzeczoznawca majątkowy jest w stanie określić zarówno wartość rynkową budynku, jak i wartość odtworzeniową, bankowo-hipoteczną oraz wartość godziwą. Doświadczenie oraz różna specjalizacja naszych pracowników przekłada się na doskonałą znajomość rynku oraz możliwość pełnienia kompleksowych usług przy budynkach wszelkiego typu.

Multiagencja ubezpieczeniowa Warszawa

Multiagencja ubezpieczeniowa

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Nasza multiagencja ubezpieczeniowa z siedzibą w Warszawie i odziałem w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza do sprawdzenia dostępnych ofert i zakupu najkorzystniejszej polis. Na naszej stronie internetowej prezentujemy wygodne w użyciu kalkulatory do obliczenia kwot niezbędnych do wykupienia polisy na życie, dom i mieszkanie czy też samochód.

groszsj

Punkt wymiany walut

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami oferowanymi przez nasz lombard i kantor wymiany walut. Zapewniamy szybką i tanią wymianę waluty, zawsze aktualne kursy, bezpieczeństwo transakcji oraz korzystne promocje i rabaty. Dzięki nam będziesz mógł szybko i tanio przygotować się do zagranicznych wyjazdów poprzez zastawienie swoich rzeczy w lombardzie i wymianę walut.

Mam ładunek szukam transportu

Szukam transportu

Nasza oferta kierowana jest do osób prywatnych i firm, które szukają szybkiego transportu dla swojego ładunku. Zapewniamy błyskawiczne dostarczenie towaru w określonym terminie. W naszym serwisie każdy może bezpłatnie nadać i wycenić przesyłkę paletową, bez konieczności rejestracji ani podawania danych osobowych. Zachęcamy firmy i osoby prywatne szukające transportu do skorzystania z naszego bezpłatnego serwisu.

Tłumaczenie uwierzytelnione

Tłumacz przysięgły niemiecki Bielsko Biała

Poszukujesz pomocy w przekładzie różnorodnych dokumentów? Tłumacz przysięgły niemiecki w Bielsko Biała to Twoje idealne rozwiązanie! Wyróżniamy się wysokim standardem usług tłumaczeniowych na rynku, zawsze gwarantując precyzję i atrakcyjne ceny. Z nami skomplikowane dokumenty prawne, medyczne czy techniczne nie stanowią już żadnego problemu! Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi - oszczędź swój cenny czas i skorzystaj z naszej oferty.

Pomoc księgowa

Księgowość Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez specjalistów z naszego biura rachunkowego - księgowość Warszawa. Siedziba firmy została ulokowana w bezpiecznym i spokojnym miejscu - na realizowanie zleceń dotyczących finansów potrzebne są specjalne warunki. To sprzyja właśnie profesjonalnego świadczenia przez nas usług. Gwarantujemy pełne zadowolenie każdego klienta naszej placówki księgowej. Wystarczy jeden telefon, a przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę! Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.

Sprzedaż spółek

Sprzedaż spółek z o.o.

Oferujemy sprzedaż spółek bez historii gospodarczej oraz wcześniejszych zobowiązań. Nasi specjaliści zapewniają załatwienie wszelkich niezbędnych formalności oraz nadanie adresu. Realizacja naszej usługi możliwa jest w ciągu jednego dnia. Możesz liczyć na fachowa pomoc, wsparcie podczas wdrażania nowej działalności, a także przekazywanie korespondencji na czas. Umówimy Cię na spotkanie z notariuszem, a także przygotujemy potrzebne dokumenty.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates