Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Bankowość, Prowadzenie firmy, B2B


INGE - oferta dla producentów pasz oraz branż z nią związanych

Szkolenia GMP

Wysoka konkurencja na rynku sprawia, że firmy muszą stale poszerzać swoje kompetencje i wdrażać systemy zarządzania, których przestrzeganie pozwala na wydajne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. INGE to grupa specjalistów, którzy przeprowadzają szereg kursów, pozwalających na rozwój Państwa przedsiębiorstwa. Pragniemy zwrócić uwagę na szkolenia GMP, które obejmują zarówno producentów pasz oraz dodatków do nich, jak również inne firmy związane z tą branżą. W razie pytań, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Dr Piotr Sołhaj

Adwokat Kraków prawo karne

Zarówno w trakcie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak i w trakcie czynności wykonawczych niezbędna okaże się obecność adwokata, który specjalizuje się w prawie karnym. Kancelaria z Krakowa jest w stanie podjąć się komplementarnej obsługi Klienta oraz wystąpienia w roli jego pełnomocnika (obrońcy).

Spersonalizowane opakowania na dokumenty

nadruki na kopertach

Sygnowanie opakowań i przedmiotów użytku codziennego logiem firmy będzie subtelnym, efektywnym elementem skutecznej kampanii wizerunkowej. Projektujemy wysokiej jakości nadruki na koperty standardowe i niestandardowe. Zaprojektujemy dla Ciebie również oryginalne wizytówki, plakaty oraz ulotki. W zakres naszych usług wchodzi również produkcja spersonalizowanych biletów, identyfikatorów i zaproszeń.

Usługi outsourcingowe

outsourcing kadr i płac

Jesteśmy specjalistami, dzięki którym możesz wyłączyć ze struktury organizacyjnej swojej firmy działy, których obowiązkami zajmie się nasza firma. Outsourcing kadr i płac to rozwiązanie, które umożliwia Ci oszczędność nie tylko finansów, ale także czasu oraz ilości zatrudnionych w przedsiębiorstwie pracowników.

Optymalizacja podatkowa

Optymalizacja podatkowa

Liczba danin publicznych i innego rodzaju obciążeń fiskalnych nakładanych na przedsiębiorstwa przez naszego ustawodawcę, jest bardzo duża. W związku z tym, wiele osób prowadzących działalność gospodarczą szuka technik i metod, dzięki którym będą w stanie ograniczyć koszta z tym związane. Optymalizacja podatkowa wykonywana przez WTS Saja, to gwarancja tego, że Państwa obciążenia fiskalne zostaną zmniejszone przy zastosowaniu zgodnych z krajowym ustawodawstwem mechanizmów. Dzięki temu zmniejszycie ryzyko wykrycia nieprawidłowości w przypadku kontroli skarbowej.

Samochód w Berlinie

Ubezpieczenie auta w Niemczech kalkulator

Jeśli poruszasz się samochodem na Zachodzie, należy uregulować wiele formalności związanych z funkcjonowaniem pojazdu. Nasza firma oferuje ubezpieczenie auta w Niemczech. Kalkulator, który znajdziecie na naszej stronie pozwoli Ci porównać oferty ponad 300 firm tego kraju. Dzięki temu wybierzesz najlepszą z nich.

Sprawdź wartość swojej nieruchomości w Toruniu

Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Nasze biuro gwarantuje pełen profesjonalizm w świadczeniu usług związanych z wyceną nieruchomości w Toruniu, łącznie z wyposażeniem, które jest z nim na stałe związane. Nasz doświadczony rzeczoznawca majątkowy jest w stanie określić zarówno wartość rynkową budynku, jak i wartość odtworzeniową, bankowo-hipoteczną oraz wartość godziwą. Doświadczenie oraz różna specjalizacja naszych pracowników przekłada się na doskonałą znajomość rynku oraz możliwość pełnienia kompleksowych usług przy budynkach wszelkiego typu.

testery banknotów

testery banknotów

Niewiele firm jest w stanie zapewnić takie wsparcie w biznesie, jak nasze przedsiębiorstwo. Jednak dla nas najistotniejsza jest skuteczność i efektywność. Dlatego też proponujemy naszym Klientom nowoczesny i profesjonalny tester do banknotów. Oczywiście w rozbudowanej ofercie BTS istore nie mogło zabraknąć takich rozwiązań, owe testery pomagają zweryfikować autentyczność banknotu.

Multiagencja ubezpieczeniowa Warszawa

Multiagencja ubezpieczeniowa

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Nasza multiagencja ubezpieczeniowa z siedzibą w Warszawie i odziałem w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza do sprawdzenia dostępnych ofert i zakupu najkorzystniejszej polis. Na naszej stronie internetowej prezentujemy wygodne w użyciu kalkulatory do obliczenia kwot niezbędnych do wykupienia polisy na życie, dom i mieszkanie czy też samochód.

Sztabki złota

mennica skarbowa

W szerokim asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się sztabki złota, które mogą okazać się idealnym prezentem na każdą okazję. Mennica skarbowa w swojej ofercie zawiera wiele personalizowanych ofert dla każdego. Przygotowaliśmy między innymi warianty na prezenty z okazji chrzcin czy tez komunii.

groszsj

Punkt wymiany walut

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami oferowanymi przez nasz lombard i kantor wymiany walut. Zapewniamy szybką i tanią wymianę waluty, zawsze aktualne kursy, bezpieczeństwo transakcji oraz korzystne promocje i rabaty. Dzięki nam będziesz mógł szybko i tanio przygotować się do zagranicznych wyjazdów poprzez zastawienie swoich rzeczy w lombardzie i wymianę walut.

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Praca dla opiekunek w Niemczech

Witaj w agencji pośrednictwa zatrudnienia HR Europa. Praca dla opiekunek w Niemczech to alternatywna forma zatrudnienia dla osób z doświadczeniem lub bez, wyłącznie ze znajomością języka w stopniu komunikatywnym. Rekrutujemy do sprawdzonych klientów, większość ofert zawiera darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego.

Mam ładunek szukam transportu

Szukam transportu

Nasza oferta kierowana jest do osób prywatnych i firm, które szukają szybkiego transportu dla swojego ładunku. Zapewniamy błyskawiczne dostarczenie towaru w określonym terminie. W naszym serwisie każdy może bezpłatnie nadać i wycenić przesyłkę paletową, bez konieczności rejestracji ani podawania danych osobowych. Zachęcamy firmy i osoby prywatne szukające transportu do skorzystania z naszego bezpłatnego serwisu.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates