Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Bankowość, Prowadzenie firmy, B2B


Zarządzanie nieruchomościami

Zarządcy nieruchomości Warszawa

Potrzebni są Wam specjaliści, którzy zajmują się na co dzień zarządzaniem i administracją nieruchomościami? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Przygotowane przez nas rozwiązania polegają na stałym nadzorowaniu, kontrolowali wybranych budynków. Podejmujemy się współpracy z różnymi pomiotami, w tym deweloperami czy wspólnotami mieszkaniowymi. Dzięki nam do Państwa dyspozycji pozostaje także pogotowie techniczne, które w szybki i sprawny sposób usunie awarię, która pojawiła się w danym obiekcie. Nasza siedziba mieści się w Warszawie.

INGE - oferta dla producentów pasz oraz branż z nią związanych

Szkolenia GMP

Wysoka konkurencja na rynku sprawia, że firmy muszą stale poszerzać swoje kompetencje i wdrażać systemy zarządzania, których przestrzeganie pozwala na wydajne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. INGE to grupa specjalistów, którzy przeprowadzają szereg kursów, pozwalających na rozwój Państwa przedsiębiorstwa. Pragniemy zwrócić uwagę na szkolenia GMP, które obejmują zarówno producentów pasz oraz dodatków do nich, jak również inne firmy związane z tą branżą. W razie pytań, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Berudium - zarządzanie łańcuchem dostaw

Doradztwo logistyczne

Dzięki kadrze wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, a także długoletniej współpracy z wieloma podmiotami na rynku krajowym i międzynarodowym, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu doradztwo logistyczne na najwyższym możliwym poziomie. Zajmujemy się między innymi optymalizacją i zarządzaniem łańcuchem dostaw. Specjaliści Berudium dokonują specjalistycznych analiz, na podstawie których dostosowują podejmowane kroki do indywidualnych możliwości i oczekiwań klienta. Dzięki nam mogą Państwo znacznie zaoszczędzić na transporcie!

Montaż i pakowanie

Co-packing

Najróżniejsze opakowania mają zastosowanie na terenie naszych domów, ale nie tylko. Co-packing to metoda pakowania niepróżniowego powiązana z konfekcjonowaniem. Każdy produkt jest w jakiś sposób opakowany. Oferujemy również takie usługi jak montowanie i transport. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Umowy leasingowe i długoterminowy wynajem samochodów

Leasing dla konsumentów

Zajmujemy się między innymi profesjonalnym długoterminowym wynajmem samochodów osobowych i dostawczych oraz ubezpieczeniami komunikacyjnymi i osobowymi. Zakres naszej działalności obejmuje również leasing dla konsumentów, nieruchomości, maszyn budowlanych oraz wyposażenia biura i sklepu. Dajemy także możliwość podnajęcia auta nowego lub uważnego sprowadzonego ze Stanów Zjednoczonych.

Wsparcie w rachunkowości

Tanie biuro rachunkowe Warszawa

Zarówno mali przedsiębiorcy jak i największe firmy potrzebują specjalistycznego wsparcia księgowego. Nasze tanie biuro rachunkowe z Warszawy łączy niskie koszty prowadzenia księgowości z wysoką jakością usług. Posiadamy doświadczenie we współpracy z firmami z różnych branż, doskonale znamy przepisy i doradzamy firmom w wyborze najlepszych form rozliczeń.

Sprawy karne

Adwokat Kraków prawo karne

Zarówno w trakcie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak i w trakcie czynności wykonawczych niezbędna okaże się obecność adwokata, który specjalizuje się w prawie karnym. Kancelaria z Krakowa jest w stanie podjąć się komplementarnej obsługi Klienta oraz wystąpienia w roli jego pełnomocnika (obrońcy).

Nowoczesne sposoby szukania pracownika

usługi rekrutacyjne

Jeśli chcesz dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych kandydatów na pracownika, musisz współpracować z odpowiednią firmą HR. Świadczymy usługi rekrutacyjne przez internet, wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania takie jak crowdsourcing czy marketplace - model współpracy polegający na płynnej wymianie kandydatów.

Usługi biura rachunkowego

Biuro podatkowe Wrocław

Oferujemy kompleksowe wsparcie przy prowadzeniu działalności gospodarczej, a także dla klientów indywidualnych. Nasze biuro podatkowe z Wrocławia świadczy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, rachunkowe i nie tylko. Zapewniamy fachowe doradztwo, a także sporządzanie analiz, sprawozdań i rozliczeń oraz pomoc w zatrudnianiu obcokrajowców w polskich przedsiębiorstwach zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Cennik usług uzależniony jest od ich zakresu oraz charakteru współpracy (jednorazowe zlecenie czy też stałe wsparcie).

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates