Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Bankowość, Prowadzenie firmy, B2B


Zarządzanie nieruchomościami

Zarządcy nieruchomości Warszawa

Potrzebni są Wam specjaliści, którzy zajmują się na co dzień zarządzaniem i administracją nieruchomościami? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Przygotowane przez nas rozwiązania polegają na stałym nadzorowaniu, kontrolowali wybranych budynków. Podejmujemy się współpracy z różnymi pomiotami, w tym deweloperami czy wspólnotami mieszkaniowymi. Dzięki nam do Państwa dyspozycji pozostaje także pogotowie techniczne, które w szybki i sprawny sposób usunie awarię, która pojawiła się w danym obiekcie. Nasza siedziba mieści się w Warszawie.

Prowadzenie postępowań upadłościowych

Syndyk masy upadłościowej

W trakcie codziennej pracy staramy się aktywnie wspierać naszych Klientów. Uczestniczymy nie tylko w ich sukcesach, ale przede wszystkim w trudnych sytuacjach, w trakcie których muszą oni zmagać się z brakiem stabilności finansowej, niewypłacalnością oraz niemożnością uregulowania obecnych zobowiązań finansowych. W ramach standardowej obsługi udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące wniosków o bankructwo osób prawnych oraz fizycznych, jak również jesteśmy w stanie podjąć się sporządzenia niezbędnych wniosków oraz komplementarnej dokumentacji. Także zastępstwo procesowe jest integralną częścią naszej obsługi. Pozwala nam reprezentować syndyków masy upadłościowej, jak i podmioty gospodarcze. Możemy również podjąć się przygotowania restrukturyzacji i zająć się ich wdrożeniem.

INGE - oferta dla producentów pasz oraz branż z nią związanych

Szkolenia GMP

Wysoka konkurencja na rynku sprawia, że firmy muszą stale poszerzać swoje kompetencje i wdrażać systemy zarządzania, których przestrzeganie pozwala na wydajne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. INGE to grupa specjalistów, którzy przeprowadzają szereg kursów, pozwalających na rozwój Państwa przedsiębiorstwa. Pragniemy zwrócić uwagę na szkolenia GMP, które obejmują zarówno producentów pasz oraz dodatków do nich, jak również inne firmy związane z tą branżą. W razie pytań, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Berudium - zarządzanie łańcuchem dostaw

Doradztwo logistyczne

Dzięki kadrze wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, a także długoletniej współpracy z wieloma podmiotami na rynku krajowym i międzynarodowym, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu doradztwo logistyczne na najwyższym możliwym poziomie. Zajmujemy się między innymi optymalizacją i zarządzaniem łańcuchem dostaw. Specjaliści Berudium dokonują specjalistycznych analiz, na podstawie których dostosowują podejmowane kroki do indywidualnych możliwości i oczekiwań klienta. Dzięki nam mogą Państwo znacznie zaoszczędzić na transporcie!

Montaż i pakowanie

Co-packing

Najróżniejsze opakowania mają zastosowanie na terenie naszych domów, ale nie tylko. Co-packing to metoda pakowania niepróżniowego powiązana z konfekcjonowaniem. Każdy produkt jest w jakiś sposób opakowany. Oferujemy również takie usługi jak montowanie i transport. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Umowy leasingowe i długoterminowy wynajem samochodów

Leasing dla konsumentów

Zajmujemy się między innymi profesjonalnym długoterminowym wynajmem samochodów osobowych i dostawczych oraz ubezpieczeniami komunikacyjnymi i osobowymi. Zakres naszej działalności obejmuje również leasing dla konsumentów, nieruchomości, maszyn budowlanych oraz wyposażenia biura i sklepu. Dajemy także możliwość podnajęcia auta nowego lub uważnego sprowadzonego ze Stanów Zjednoczonych.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates