Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Fitness, Sporty indywidualne i zespołowe, Rekreacja


Oferta treningów strzeleckich

Strzelnica

Dla osób, które potrafią i lubią posługiwać się bronią, przeznaczona jest nasza strzelnica. Zamknięty obiekt umożliwia odbywanie treningów przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Wyposażony jest on w kamery, dzięki czemu można przyjrzeć się swoim trafieniom. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby doświadczone, jak i na nowicjuszy.

Lord4Sport

Bieżnia do biegania

Posiadając własny sprzęt sportowym jak orbitreki i elektryczne bieżnie do biegania niewątpliwie oszczędzamy sporo czasu, nie musząc codziennie dojeżdżać do centrum sportowego. Obecnie można zakupić praktycznie wszystkie urządzenia i akcesoria, które stanowią wyposażenie profesjonalnej siłowni. Jednak sprzęt sportowy taki jak bieżnia do biegania, przeznaczony do montażu w warunkach domowych przeważnie charakteryzuje się uproszczoną budową. Zwykle jest to sprzęt przenośny, co znacznie ułatwia korzystanie z niego.

Rower trekkingowy damski

Rower trekkingowy damski

Chcesz wybrać się na wycieczkę rowerową w ciepły dzień, ale Twój obecny rower jest za ciężki i niewygodny? Zaopatrz się w dostępny u nas rower trekkingowy damski, który pozwoli cieszyć Ci się jazdą. Specjalna konstrukcja pozwala panią na komfortowe użytkowanie, a specjalny układ amortyzacji i wygodne siodełko zapobiega bólom pleców na drugi dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Solidne kołowrotki Shimano

Kołowrotki Shimano

Kołowrotki Shimano to jakość w bardzo konkurencyjnej cenie. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź sprzęt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeśli nie wiesz jakie kołowrotki Shimano - już dziś skontaktuj się z naszym doradcą który pomoże wybrać najlepszy sprzęt.

Akcesoria do rekreacji

sprzęt sportowy

Sklep wielobranżowy oferuje sprzęt sportowy i turystyczny. Można tutaj zakupić akcesoria trekkingowe, takie jak np. opaska do biegania na ramię czy pas odblaskowy. Nie brakuje również części zamiennych do hulajnóg czy rowerów. Dla obolałych po ćwiczeniach mięśni proponowane są masażery z wymiennymi głowicami.

MitoMiło

Maty do jogi

Medytacja to cudowny sposób spędzania wolnego czasu. Dzięki tej aktywności fizycznej odprężą Państwo ciało i zrelaksują umysł. Jest popularna, ponieważ nie wymaga dużych nakładów finansowych. Wystarczy nabyć matę do jogi i już można zacząć ćwiczyć. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegóły dotyczące naszych produktów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Niskie ceny na broń i akcesoria

Wiatrówki

W naszym nowoczesnym sklepie myśliwskim znajdziecie Państwo poręczne wiatrówki na każdą okazję. Sprawdzą się w terenie na polowanie na drobną zwierzynę oraz szkodniki. To pistolety krótkie oraz strzelby, gdzie amunicja napędzana jest sprzężonym powietrzem. Stosuje się kulki z ołowiu, rzadziej z dodatkiem stopu cynku.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates