Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Promocja i media, internet


Poligrafia w stolicy - PaperPlane

Identyfikatory Warszawa

Przydadzą się podczas dużego, płatnego, festiwalu w mieście, dużej konferencji międzynarodowej, odczytu itd. Identyfikatory najwyższej jakości drukujemy w PaperPlane w Warszawie. Wykorzystujemy do tego nowoczesne metody zadruku cyfrowego, na papierze o gramaturze 350 (kreda) dodatkowo zgrzewanym w laminaty na zamówienie. Oprócz satysfakcjonującej rozdzielczości i wyrazistości kolorów, gwarantujemy także atrakcyjne ceny, szczególnie przy dużych nakładach. Produkt można zamówić przez platformę online.

Koszulki reklamowe od A.R.P.

Koszulki reklamowe

To wszystko, co znajduje się w naszej wyjątkowej ofercie, to ogromna szansa na podkreślenie wizerunku - stworzenie go bardziej wyrazistym, atrakcyjnym oraz zapadającym w pamięci Klientów oraz potencjalnych odbiorców. Jeżeli więc chcesz jak najlepiej realizować się w działaniach promocyjnych - zaufaj naszej wyobraźni oraz fantastycznym propozycjom. W rozbudowanym asortymencie odnajdziesz m.in. koszulki reklamowe. Będą dla Ciebie ciekawą, mobilną formą promowania działalności, prezentem dla stałych lub nowych Klientów lub też strojem dla pracowników.

Producent opakowań papierowych

Torby papierowe Warszawa

Firma Jakrobag zajmuje się produkcją oraz dystrybucja na terenie Warszawy wysokiej jakości opakowań. W asortymencie mamy między innymi torby papierowe klasyczne białe lub brązowe, a także dostępne w palecie wielu innych barw. Wykonujemy je w dowolnym rozmiarze z dwoma rodzajami rączek, skręcanymi albo łaskimi. Mogą one stanowić doskonałe narzędzie marketingowa, czy też gadżet reklamowy. W tym celu umożliwiamy zamówienie modelu z logiem lub dowolną grafiką czy napisem na przedzie. Wykonujemy je na papierze o różnej gramaturze.

Ekspozycyjne stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Jesteśmy jedną z najbardziej znanych firm, która specjalizuje się w produkcji wyrobów z drutu takich jak między innymi stojaki reklamowe, różnego rodzaju ekspozytory, a od niedawna również półki sklepowe. Swoją działalność, jeśli chodzi o stojaki reklamowe prowadzimy już dosyć długo mianowicie od ponad dziesięciu lat. Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów z drutu dlatego warto z nami współpracować. Zapraszamy.

Reklama wolnostojąca

Konstrukcja reklamowa

Swoje zastosowanie znajduje tam, gdzie brakuje nośników "out of home", zwanych outdoorowymi. Nasza konstrukcja reklamowa jest wytrzymała i nie ulega zniszczeniu pod wpływem czynników zewnętrznych, więc Twój przekaz może trafić do wielu odbiorców. To idealnie rozwiązanie dla festiwali, pokazów lub krótkotrwałej akcji sprzedażowej odbywającej się na świeżym powietrzu.

Serwis internetowy dotyczący ślubów

Portal ślubny

Czasami każdy, by chciał zatrzymać czas, jakieś wspomnienie chociaż na kilka minut - nasz portal ślubny pozwoli Wam przeżywać niezapomnianą chwilę wkroczenia na wspólną drogę życie, kiedy tylko będziecie chcieli! W serwisie będziecie mogli zamieścić filmy z uroczystości oraz każde zdjęcie, które Wam ją przypomina.

Chemtex Sp. z o.o.

Farby wodorozcieńczalne

Nasza działalność produkcyjna pozwoliła nam na przygotowanie szerokiego asortymentu chemii przemysłowej, który znajdzie zastosowanie w wielu branżach. Firma Chemtex Sp. z o.o. ma do zaoferowania m. in. farby drukarskie wodorozcieńczalne, które możesz dobrać pod względem wykorzystywanego materiału, a także pożądanej kolorystyki.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates