Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Promocja i media, internet


Producent spotów reklamowych

nivea reklama

Zajmujemy się tworzeniem różnego rodzaju spotów, które w dzisiejszych czasach odgrywają kluczową rolę jeśli chodzi o sprzedaż różnego rodzaju produktów. Ostatnia zrealizowana przez nas reklama została stworzona dla Nivea. Nasz firma zajęła się przygotowaniem studia, rekwizytów, kostiumów oraz storyboardów.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Etykiety samoprzylepne

Zaawansowana technologicznie gama najróżnorodniejszych wyrobów etykiety samoprzylepne, drukowanie etykiet czy booklety jest koronnym wyróżnikiem firmy PPU „COMEX” Sp. z .o.o.. Nasze solidne przedsiębiorstwo robi wszystko żeby wyposażać swoich kooperantów w różnorodne spełniające wymagania drukowanie etykiet. Wybór naszych produktów to dobra decyzja.

Gamaplast - nowoczesna produkcja

Formy wtryskowe

Już nie musisz się zastanawiać, gdzie warto jest zakupić te niezbędne części. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową firmy Gamaplast, która wytrzymałe, dostosowane do potrzeb każdej z branż formy wtryskowe. Produkcja tego typu części odbywa się na zaawansowanych technologicznie narzędziach, między innymi frezarkach, elektrodrążarkach drutowych, szlifierkach, tokarkach czy wiertarkach. Dodatkowo, firma gwarantuje przeprowadzenie dokładnej analizy procesu wtrysku, a także opracowanie dokumentacji technicznej.

Opakowania jednorazowe

Opakowania jednorazowe

Witamy w przedsiębiorstwie Eko Goods. Oferujemy sprzedaż misek jednorazowych, talerzyków i kubków papierowych do gorących napojów, które doskonale sprawdzą się w lokalach gastronomicznych, na imprezach plenerowych, w automatach lub barach szybkiej obsługi. Zapraszamy do składania zamówień. Oferujemy naczynia i opakowania jednorazowe na imprezy, dla gastronomii oraz indywidualnych klientów.

Breloki do kluczy

breloki do kluczy

Większość firm i przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę z tego, że należy dbać o odpowiednią promocję swojej działalności. Dlatego ogromną popularnością cieszą się gadżety reklamowe. W naszej ofercie znaleźć można eleganckie długopisy reklamowe oraz praktyczne breloki do kluczy, na których możemy wygrawerować logo Państwa firmy.

stojaki reklamowe

ekspozytory POS

Przygotowujemy dla naszych Klientów rozwiązania promocyjne, pozwalające stworzyć ciekawy i wyrazisty przekaz. Oferujemy ekspozytory POS oraz reklamy Display. Przygotowujemy produkty oparte między innymi na mocnym, kolorowym kartonie. Przygotowane przedmioty pozwalają na wykorzystanie ich do marketingu bezpośredniego. Proponowane wyroby umożliwiają ekspozycję produktów, a przez to podnosi się potencjał reklamowy. Mamy w ofercie przedmioty charakteryzujące się personalizacją. Dostosowujemy kolorystykę oraz grafiki i napisy do potrzeb użytkowników.

Materiały POS od producenta

Standy reklamowe

Przedstawiamy Państwu producenta elementów, które stanowią produkty z grupy POS. W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo między innymi doskonałej jakości standy reklamowe, ekspozytory wykonane z najlepszej gatunkowo tektury. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz bezpośredniego kontaktu, ponieważ ceny są dostosowywane indywidualnie do każdego zamówienia.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates