Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Promocja i media, internet


Producent spotów reklamowych

nivea reklama

Zajmujemy się tworzeniem różnego rodzaju spotów, które w dzisiejszych czasach odgrywają kluczową rolę jeśli chodzi o sprzedaż różnego rodzaju produktów. Ostatnia zrealizowana przez nas reklama została stworzona dla Nivea. Nasz firma zajęła się przygotowaniem studia, rekwizytów, kostiumów oraz storyboardów.

Gamaplast - nowoczesna produkcja

Formy wtryskowe

Już nie musisz się zastanawiać, gdzie warto jest zakupić te niezbędne części. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową firmy Gamaplast, która wytrzymałe, dostosowane do potrzeb każdej z branż formy wtryskowe. Produkcja tego typu części odbywa się na zaawansowanych technologicznie narzędziach, między innymi frezarkach, elektrodrążarkach drutowych, szlifierkach, tokarkach czy wiertarkach. Dodatkowo, firma gwarantuje przeprowadzenie dokładnej analizy procesu wtrysku, a także opracowanie dokumentacji technicznej.

Breloki do kluczy

breloki do kluczy

Większość firm i przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę z tego, że należy dbać o odpowiednią promocję swojej działalności. Dlatego ogromną popularnością cieszą się gadżety reklamowe. W naszej ofercie znaleźć można eleganckie długopisy reklamowe oraz praktyczne breloki do kluczy, na których możemy wygrawerować logo Państwa firmy.

stojaki reklamowe

ekspozytory POS

Przygotowujemy dla naszych Klientów rozwiązania promocyjne, pozwalające stworzyć ciekawy i wyrazisty przekaz. Oferujemy ekspozytory POS oraz reklamy Display. Przygotowujemy produkty oparte między innymi na mocnym, kolorowym kartonie. Przygotowane przedmioty pozwalają na wykorzystanie ich do marketingu bezpośredniego. Proponowane wyroby umożliwiają ekspozycję produktów, a przez to podnosi się potencjał reklamowy. Mamy w ofercie przedmioty charakteryzujące się personalizacją. Dostosowujemy kolorystykę oraz grafiki i napisy do potrzeb użytkowników.

Agencja kreatywna Kraków

agencja brandingowa

Troska o wizualną identyfikację przedsiębiorstwa na rynku jest dziś jednym z kluczowych aspektów jego pomyślnego rozwoju. Nasza agencja brandingowa to miejsce, w którym pomożemy dobrać Wam odpowiedni przekaz do współczesnych realiów, a tym samym rozpoznawalność Waszej marki szybko i znacznie wzrośnie.

Zlecanie zadań podwykonawcom

Outsourcing procesowy

Outsourcing procesowy to strategia polegająca na powierzeniu przez firmę zewnętrznej firmie obsługi procesów biznesowych. Celem outsourcingu procesowego jest poprawa efektywności i skuteczności działań firmy oraz obniżenie kosztów funkcjonowania. Zaletą takiego rozwiązania jest także dostęp do specjalistycznej wiedzy i doświadczenia zewnętrznej firmy, którą często trudno zdobyć wewnętrznie. Wśród procesów, które można outsourcować, wymienić można obsługę finansową, kadry i płace, marketing oraz sprzedaż. Dzięki outsourcingowi procesowemu, firma zyskuje możliwość skoncentrowania się na swojej kluczowej działalności oraz na rozwijaniu swojego biznesu, a procesy biznesowe są zarządzane przez specjalistów działających na zlecenie firmy.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates