Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Edukacja


Stowarzyszenie Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza - szkolenia dla elektryków

Uprawnienia elektryczne

Aby sprawować nadzór nad urządzeniami zasilanymi na prąd, czy też pracować przy ich eksploatacji, konieczne jest posiadanie stosownych certyfikatów. Uprawnienia elektryczne SEP mogą Państwo zdobyć po odbyciu szkolenia oraz zdaniu odpowiedniego egzaminu. Stowarzyszenie Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza z siedzibą głównych w Zabrzu zajmuje się organizacją tego typu kursów. Dotyczy to certyfikatów na poziomie G1, G2 i G3. Z naszej oferty mogą skorzystać inżynierowie, mechanicy oraz zawody pokrewne.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z profesjonalnych usług, jakie świadczy tłumacz polsko niemiecki. To osoba o dużym doświadczeniu oraz umiejętnościach pozwalających na realizację usług w niemal każdej dziedzinie. Długi staż na stanowisku i zdobyte na przestrzeni lat obycie w wielu dziedzinach pozwala jej podjąć się niemal każdego typu zlecenia. Szczegóły oferty na stronie internetowej!

Nauka angielskiego online w Terminal-e

Nauka angielskiego online

W naszej szkole stawiamy na innowacyjne metody i techniki, które stanowią gwarant sukcesu, jaki musi przynieść nasza nauka angielskiego online. Obecnie nowoczesne technologie pozwalają Państwu na ukończenie intensywnego kursu dla naszych uczniów, którzy nie muszą wychodzić z domu. Efektywna nauka angielskiego online tylko z e-Terminal!

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates