Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Edukacja


Szkolenia dla elektryków

Uprawnienia elektryczne SEP

Aby sprawować nadzór nad urządzeniami zasilanymi na prąd, czy też pracować przy ich eksploatacji, konieczne jest posiadanie stosownych certyfikatów. Uprawnienia elektryczne SEP mogą Państwo zdobyć po odbyciu szkolenia oraz zdaniu odpowiedniego egzaminu. Stowarzyszenie Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza z siedzibą głównych w Zabrzu zajmuje się organizacją tego typu kursów. Dotyczy to certyfikatów na poziomie G1, G2 i G3. Z naszej oferty mogą skorzystać inżynierowie, mechanicy oraz zawody pokrewne.

Nauka angielskiego online w Terminal-e

Nauka angielskiego online

W naszej szkole stawiamy na innowacyjne metody i techniki, które stanowią gwarant sukcesu, jaki musi przynieść nasza nauka angielskiego online. Obecnie nowoczesne technologie pozwalają Państwu na ukończenie intensywnego kursu dla naszych uczniów, którzy nie muszą wychodzić z domu. Efektywna nauka angielskiego online tylko z e-Terminal!

Nauka prowadzenia podnośników - OSK Jurand

Kurs na wózek widłowy Szczecin

Pracujesz na terenie magazynu lub w zajmujesz się branżą przemysłową? Zadbaj o dodatkowe kwalifikacje i przejdź kursy na wózek widłowy w ośrodku OSK Jurand w Szczecinie. Dzięki naszym fachowcom zdobędziesz dodatkowe umiejętności związane z użytkowaniem pojazdów czołowych z napędem mechanicznym. Oferujemy również zajęcia z napełniania zbiorników gazem LPG, znajomości zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, obsługi HDS oraz mechanizmów specjalnych. Otrzymasz od nas niezbędne certyfikaty ważne na terenie całego kraju.

Headhunting

Jesteśmy firmą, która całą wiedzę i umiejętności swoich pracowników przekłada na osiągnięcie sukcesu przez przedsiębiorstwa naszych klientów. Nasze działania to m.in. rekrutacja i szkolenia pracowników, audyt, czy head hunting. Każde zadanie wykonamy rzetelnie i z nastawieniem na sukces, gdyż wiemy, jaką siłę mają zasoby ludzkie.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates