Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Edukacja


Szkolenia dla elektryków

Uprawnienia elektryczne SEP

Aby sprawować nadzór nad urządzeniami zasilanymi na prąd, czy też pracować przy ich eksploatacji, konieczne jest posiadanie stosownych certyfikatów. Uprawnienia elektryczne SEP mogą Państwo zdobyć po odbyciu szkolenia oraz zdaniu odpowiedniego egzaminu. Stowarzyszenie Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza z siedzibą głównych w Zabrzu zajmuje się organizacją tego typu kursów. Dotyczy to certyfikatów na poziomie G1, G2 i G3. Z naszej oferty mogą skorzystać inżynierowie, mechanicy oraz zawody pokrewne.

Nauka angielskiego online w Terminal-e

Nauka angielskiego online

W naszej szkole stawiamy na innowacyjne metody i techniki, które stanowią gwarant sukcesu, jaki musi przynieść nasza nauka angielskiego online. Obecnie nowoczesne technologie pozwalają Państwu na ukończenie intensywnego kursu dla naszych uczniów, którzy nie muszą wychodzić z domu. Efektywna nauka angielskiego online tylko z e-Terminal!

Headhunting

Jesteśmy firmą, która całą wiedzę i umiejętności swoich pracowników przekłada na osiągnięcie sukcesu przez przedsiębiorstwa naszych klientów. Nasze działania to m.in. rekrutacja i szkolenia pracowników, audyt, czy head hunting. Każde zadanie wykonamy rzetelnie i z nastawieniem na sukces, gdyż wiemy, jaką siłę mają zasoby ludzkie.

Praca za granicą

Agencja pośrednictwa pracy

Profesjonalna agencja pośrednictwa pracy za granicą zaprasza do współpracy na najwyższym poziomie. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań klientów oraz pomaganie im w znalezieniu satysfakcjonującego zatrudnienia. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują zadowalające rezultaty naszych starań. Wybierając nasze biuro możesz liczyć na to, że spełnimy wszystkie Twoje potrzeby. Chcesz wiedzieć więcej na temat zakresu naszych działań - zapoznaj się ze stroną internetową.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates