Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Dla branży budowniczej i rynku nieruchomości - strona nr. 2


Bezprzewodowe wiertarki i przecinarki

Narzędzia milwaukee sklep

Sprzedajemy trwałe i nowoczesne sprzęty bezprzewodowe z wydajnymi akumulatorami. Nasz sklep oferuje narzędzia Milwaukee - wygodne i proste w użyciu. Klienci mogą zakupić produkty przeznaczone do polerowania, cięcia, a także do odkurzania. W ofercie znajdują się np. wiertarki, latarki lub prasy do kabli.

Elementy instalacji grzewczych

zawory kulowe

Nasza firma zajmuje się sprzedażą zarówno urządzeń elektrycznych, które są niezbędne w różnego typu instalacjach, jak i drobnych elementów, które je ze sobą łączą. Takimi małymi komponentami są dostępne w naszym sklepie zawory kulowe. Znajdują one zastosowanie między innymi w instalacjach doprowadzających ciepłą i zimną wodę.

Materiały do zabezpieczania wycieków

Co to jest sorbent?

Służby ratunkowe, ale również branża budowlana i przemysłowa w codziennych działaniach wykorzystuje substancje i materiały mające zabezpieczać wycieki. Najpopularniejszymi materiałami tego typu są mineralne sorpcjany. Co to jest sorbent? Nazywa się tak specjalną substancję w formie proszkowej, która ma zdolność pochłaniania wielu substancji.

pośrednik nieruchomości

nieruchomości w hiszpanii na sprzedaż

To właśnie na naszej stronie internetowej znajdziesz najpiękniejsze nieruchomości w Hiszpanii - na sprzedaż! Jako pośrednik tylko najlepsze rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. Jeśli marzysz o spędzeniu całego życia w Iberii - zgłoś się do nas. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej!

Brama garażowa

Bramy segmentowe

W ofercie naszej firmy znajdziecie liczne garażowe bramy segmentowe. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zachowanie łatwego i prostego sposobu na otwieranie Waszych wjazdów do miejsc, gdzie przechowywane są Wasze samochody. Dzięki nam możliwe jest stworzenie automatycznych rozwiązań w Waszych domach.

Zajmuję się nieruchomościami!

agent nieruchomości Warszawa

Służę pomocą w przypadku sprzedaży, kupna i szukania posiadłości mieszkalnych - działek, domów lub apartamentów. Jako doświadczony agent nieruchomości, działający na terenie Warszawy, pomogę dopiąć wszelkich formalności, związanych ze znalezieniem nowego miejsca zamieszkania. Oferuję atrakcyjne warunki współpracy i szeroki wybór ofert.

Ochrona słuchu

Nauszniki ochronne

W naszym asortymencie, oprócz standardowych elementów zabezpieczających znalazły się również nauszniki ochronne. Ich kształt pozwala na zabezpieczenie słuchu i wygłuszenie dźwięków z otoczenia, co jest niezwykle ważne w trakcie pracy z użyciem maszyn produkcyjnych, budowlanych oraz wszystkich urządzeń, które generują hałas. Zabezpieczenie takie jest nie tylko konieczne, ale przede wszystkim pozwala na poprawę bezpieczeństwa pracy. W ofercie odnajdą Państwo różne modele tego artykułu - wszystkie posiadają niezbędne regulacje.

Zadaszenia dla kibiców

Trybuna sportowa

Oferujemy wykonanie praktycznych zadaszeń na stadiony. Trybuny sportowe wymagają odpowiedniego wyposażenia, aby mogły pełnić należycie swoją rolę. Dla kibiców potrzebne są nie tylko wygodne siedzenia, ale i wiaty, na które zamówienia realizuje nasza firma. Zadaszenia chronią przed deszczem i pozwalają w komfortowych warunkach oglądać mecz.

Realizacja inwestycji budowlanych

usługi budowlane

Jesteśmy generalnym wykonawcą wielu inwestycji dotyczących obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy usługi budowlane - tworzymy od podstaw, jak i modernizujemy wszelkiego typu konstrukcje. W naszym portfolio znajdują się zarówno realizacje projektów, jak i remonty przedszkoli, szpitali, hospicjów, sal gimnastycznych itp.

« 1 2

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates