Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Dla branży budowniczej i rynku nieruchomości - strona nr. 2


Profesjonalne prace ziemne

Prace ziemne

Nasza firma działa w sektorze budowlanym od wielu lat. Oferujemy m.in. profesjonalne roboty ziemne. Wykonujemy takie prace ziemne jak np: wykopy przestrzenne pod budynki wielorodzinne, mieszkalne, hale, niwelacje terenu czy obsypki budynków. Oferujemy również wynajem koparek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług oraz zachęcamy do kontaktu z firmą .

Sprężyny przemysłowe

Przedsiębiorstwo WFS-Metalurgia konfigurując swoją ofertę dołożyło wszelkich starań, aby zawrzeć w niej wszystko, co może okazać się przydatne podczas tworzenia różnego typu mechanizmów. Bowiem, wbrew powszechnemu przekonaniu, sprężyny przemysłowe nie są narzędziem uniwersalnym możliwym do wykorzystania w każdego typu konstrukcji. Zapraszamy do zaznajomienia się z charakterystyką wszelkiego rodzaju modeli, które tworzymy przy wykorzystaniu nowoczesnej aparatury CNC. Zachęcamy do przedkładania nam autorskich projektów.

Sprzedaż materiałów budowlanych

Skład budowlany

Farby, kleje, gipsy, gładzie, taśmy, płyty g-k, złącza ciesielskie - jakichkolwiek akcesoriów byście Państwo nie potrzebowali, znajdziecie je u nas! Nasz skład budowlany oferuje szeroki wybór profesjonalnych materiałów remontowych i wykończeniowych, w tym chemię, systemy mocowań oraz artykuły przydatne do poziomowania płytek. Sprzedajemy również narzędzia ręczne, malarskie i pomiarowe.

Frezowanie betonu

Jeżeli poszukują Państwo specjalistów działających w branży budowlanej, którzy dysponują wiedzą i sprzętem z zakresu techniki diamentowej, to zachęcamy do kontaktu. Frezowanie betonu wykonujemy szybko i precyzyjnie, nadając obiektowi pożądany kształt. Co ważne, podczas obróbki nie powstaje nadmierne zapylenie.

Piece wolnostojące

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze piece wolnostojące! Są to profesjonalne urządzenia grzewcze, które odznaczają się również funkcjonalnością oraz praktycznością w zastosowaniu. Stawiamy na pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów, oferując im najkorzystniejsze rozwiązania. Dla nas ważna jest również solidna konstrukcja tych urządzeń. Zachęcamy zatem do odwiedzenia strony naszego sklepu internetowego - przekonasz się, że te urządzenia grzewcze to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

« 1 2

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates